Mada

Madingos palaidinės, suteiksiančios įvaizdžiui moteriškumo ir elegancijos

Ši palaidinė akimirksniui suteiks romantikos net ir kasdieniškiausiam deriniui.
Reading time 2 minutes
@victoria_fox0001, @heyhegia / Instagram nuotr.

Mados pasaulis išsiilgo moteriškumo ir švelnumo, todėl šią vasarą tendencijų sąrašuose regėsime raukinius, pastelinius atspalvius, debesų marginimus, rožinius švarkus, nėrinių braletes, šilkines sukneles ir dar galybę romantizuotų mikrotendencijų. Šį kartą kviečiame žvilgtelėti į vieną madingiausių sezono palaidinių, kuri pabrėš moteriškumą ir atrodys itin elegantiškai.

 

Perregimo audinio palaidinės pūstomis rankovėmis – pasirinkimas ne kiekvienai, mat jos gana kaprizingos. Pirmiausia todėl, kad yra perregimos - norėdama vilkėti tokią palaidinę, turėsite derinti tinkamą liemenėlę ir nebijoti parodyti šiek tiek daugiau odos. Antra – pūstos rankovės yra ekstravagantiška detalė, labai madinga, tačiau iškart krintanti į akis, o dėmesį mėgsta ne visi. Vis dėlto šios palaidinės puikiai atrodo ne tik su klasikiniais kelnių kostiumais, bet ir vintažinio stiliaus džinsais ir sportiniais bateliais, todėl nebijokite kurti savitą eksperimentinį įvaizdį.

Šį sezoną ypač madingos šviesių pastelinių atspalvių (žydros, rausvos, rusvos, violetinės) palaidinės, tiek lygaus audinio, tiek dekoruotos nėriniais ar taškeliais. Jei norite klasikos ir kiek griežtesnio įvaizdžio, rinkitės juodą spalvą, tamsūs atspalviai padės išvengti akivaizdaus palaidinės perregimumo. Stilinga detalė - ilgas kaspinas, surišamas ties kaklu, kurį galite nešioti tiek surištą, tiek palaidą. Jeigu jums patinka romantiškas stilius, nevenkite palaidinių, puoštų ne tik kaspinais, bet ir rauktomis audinio detalėmis, nėrinių aplikacijomis ar didelėmis princesiškomis rankovėmis.

Palaidinės - Net-a-Porter.com

susiję straipsniai

Rekomenduojame