Mada

Pėdkelnės vietoje kelnių - Kim Kardashian pradėta tendencija vėl įsibėgėja

Kadaise Kim Kardashian pademonstruotas įvaizdis tampa tendencija.
Reading time 2 minutes
@kimkardashian / Instagram nuotr.

Vietoje kelnių perregimas pėdkelnes Kim Kardashian ėmė mūvėti dar 2017 metų pradžioje. Tuo metu į tokį garsenybės pasirinkimą žiūrėta kreivai, daugeliui užkliūdavo matomos sumezgimo siūlės ir tai, kad per perregimas nailono ar liurekso pėdkelnės visu gražumu šviesdavo Kim apatinis trikotažas. Vienas įsimintiniausių garsenybės įvaizdžių – nuo... iki... mados namų „Fendi“ logotipais margintos pėdkelnės, kailiniai, palaidinė, rankinė ir bateliai. Šis derinys, žinoma, buvo subtili „Fendi“ reklama.

Vėliau Kim pėdkelnės iškeitė į mylimojo Kanye Westo prekės ženklo „Yeezy“ tampres, dar vėliau – į itin madingais buvusius dviratininkų šortus, o galiausiai – į savo pačios kuriamus formuojančius apatinius „Skims“. Tačiau dabar, kai K. Kardashian pėdkelnes jau pamiršusi, jas vietoje kelnių ėmė mūvėti tokios garsenybės kaip Nicki Minaj, Cardi B, Rihanna, manekenė Joan Smalls, o 2019 m. „MET Gala“ ant raudonojo kilimo vienomis pėdkelnėmis pasirodė dainininkės Gwen Stefani ir Lady Gaga.

 

Regis, vietoje kelnių mūvimos pėdkelnės vėl braunasi į tendencijų gretas. Vienos madingiausių šiandien yra gipiūro, margintos iš mados namų logotipų sudarytomis monogramomis (pastaruoju metu itin išpopuliarėjusios buvo „Gucci“) ar iš skirtingos stilistikos mezginių ir raštų sumegztos pėdkelnės. Artėjant Valentino dienai kai kurie kojinių gamintojai siūlo puoštis širdelėmis margintomis pėdkelnėmis ar rinktis nėriniuotas. Nors daugelis garsenybių renkasi raštuotas juodas, šiandien madingos ir ryškiaspalvės.

Pirkiniai:

susiję straipsniai

Rekomenduojame