Mada

Mados namai „Prada“ atsisako natūralaus kailio

Garsieji italų mados namai skelbia nebenaudosiantys natūralaus kailio. „Prada“ 2020 m. pavasario ir vasaros kolekcija bus pirmoji, kurioje tikro kailio gaminių neberasite.
Reading time 1 minutes
Mados namų „Prada“ nuotr.

Rodos, mados pasaulyje natūralaus kailio atsisakymas sukėlė domino efektą – garsiausi mados namai vieni po kitų atsisako savo kolekcijose naudoti tikrą kailį ir jungiasi prie judėjimo „fur free“. Šią kryptį pasirinko ir mados namai „Prada“ bei jiems priklausantys „Miu Miu“. Kitų metų pavasario ir vasaros kolekcijos bus primosios, kuriose šie italų mados namai nebenaudos natūralaus kailio. Dizainerė Miuccia Prada viešame pareiškime sakė, kad dėmesys naujoviškoms medžiagoms leis praplėsti naujas kūrybinio dizaino ribas ir patenkins etinių produktų paklausą.

 

Esamų kailio dirbinių nei „Prada“, nei „Miu Miu“ naikinti neketina, jie bus parduodami, kol baigsis visi likučiai. Nors atsisako natūralaus kailio, „Prada“ grupė savo gaminiams ir toliau naudos tikrą odą.

 

Praėjusiais metais natūralaus kailio atsisakė mados namai „Gucci“, „Versace“ ir „Burberry“, o „Chanel“ paskelbė nebenaudosiantys ir egzotiškų odų. Tikimasi, kad mados namams „Prada“ prisijungus prie „fur free“ judėjimo, šis dar labiau išpopuliarės ir atsisakančių tikro kailio daugės.

Tags

lofficiellithuania
lofficiel
chanel

susiję straipsniai

Rekomenduojame