Mada

Vasaros hitas - „supančiotos kojos“

Kurį laiką mada buvo užsisūpavusi tarp klasikinių ir saugių „stiletto“ stiliaus batelių, o šis sezonas mados pasaulį dosniai apdovanojo batų įvairove.
Reading time 2 minutes
@jazy_g, @weworewhat / Instagram nuotr.

Galima rinktis tol, kol trūks kantrybė: nuo universalių, elegantiškų formų iki kaprizingų bato nosių ar net negirdėtų pakulnės pavadinimų. Tačiau būtent ši batų tendencija prikaustys dėmesį ir taps viso derinio akcentu. Tai – batai su raišteliais aplink kulkšnis.

 

Pirmiausia vertėtų išsirinkti norimą batelių formą. Su raišteliais puikiai atrodys šių metų must have sandalai masyviu padu, midi aukštakulniai arba bateliai kvadratine nosimi. Pasirinkusios vieną iš šių tendencijų, galėsite atitinkamai rinktis progą ir derinio drabužius.

 

Masyvius sandalus su raišteliais avėkite su maksi arba midi ilgio suknelėmis, sijonais. Rūbas padės sukurti vasarišką įvaizdį, o sandalai su raišteliais juos sugriežtins. Tai deriniui bus kaip taškas ant „i“. Toks derinys su raišteliais ant kulkšnių puikiai tiks karštoms vasaros dienoms: kurortams, pasivaikščiojimui parke, prie ežero ar jūros, neformaliems pietums arba vakarienei.

Svarbiausia raištelių pareiga aprangoje šį sezoną – apsivyti kulkšnį ant kelnių. Tad elegantiško stiliaus batus su raišteliais, pavyzdžiui, aukštakulnius, avėkite su plačiomis kostiuminėmis kelnėmis (puikiai tiks palazzo tipo). Prie jų šį sezoną nepriekaištingai atrodys smailianosiai midi pakulne arba įspiriami aukštakulniai. Kelnes per kulkšnį apvyniokite raišteliais – ir voilà – turite ypač madingą šios vasaros derinį. Šį madingą derinį vilkėkite ten, kur norisi. Kadangi kelnės yra kostiumo dalis, tokia apranga ir bateliai tiktų net formalesnei aplinkai (išskyrus itin griežtą toną turinčioms vietoms). Bateliai su aukštesne pakulne puikiai tiks šventėms ar renginiams. O atradusios midi pakulnę, jos nebegalėsite išsižadėti net eidamos į parduotuvę pieno.

Spalvų paletė šią vasarą – gana sodri. Jeigu norite batais nugalėti minią, rinkitės ryškias spalvas: klasikinę mėlyną, žalią arba garstyčių. O jeigu norite švelnaus ir neįžūlaus įvaizdžio – rinkitės „dulkiną“ mėtų arba neutralias spalvas – baltą, juodą, pilką, rusvą, kūno.

susiję straipsniai

Rekomenduojame