Mada

Madingiausias būdas, kaip šiandien nešioti rankines

Kinta ne tik aprangos tendencijos, bet ir drabužių ar aksesuarų dėvėjimo būdai. Šį kartą apie tai, kaip stilingai neštis rankinę.
Reading time 1 minutes
@nicoleballardini / Instagram nuotr.

Yra daugybė būdų, kaip galime nešti rankines, pasirinkimų galimybės priklauso nuo rankinių modelių ir dydžių. Vienas populiariausių – rankinę ilgesniu dirželiu kabintis skersai kūno. Kitas variantas – rankinę (pavyzdžiui, krepšelio arba lagaminėlio tipo) laikyti už rankai skirtos nedidelės rankenėlės. Tiek didesnę rankinę, tiek mažutę galima nešti prilaikant delnukaip delninę arba prispausti po pažastimi. Tačiau šį sezoną madistės renkasi nedideles rankines trumpesnėmis grandinėlėmis arba dirželiais ir kabinasi ant peties, kad rankinė atsidurtų prie pat pažasties.

Jeigu rankinės dirželis ilgas, sutraukite jį iki trumpiausio dydžio ir kabinkite ant peties, o jei dirželis yra virvės tipo, galite jį sutrumpinti surišusi kilpinį mazgą. Vasarą itin madingos rankinės grandinių tipo rankenomis, ryškiausias tokios rankinės pavyzdys šiandien yra populiarioji „Bottega Veneta“ rankinė „The Chain Pouch“. Tačiau ne mažiau stilingai atrodysite ant peties po pažastimi kabindama kitokią nedidelę rankinę, svarbiausia sukurti harmoningą bendrą įvaizdį.

susiję straipsniai

Rekomenduojame