Mada

„H&M" pristatys bendrą kolekciją su dizainere Simone Rocha

Tęsdami ilgametę bendrų kolekcijų su pripažintais mados dizaineriais tradiciją, „H&M" didžiuojasi galėdami pranešti apie bendradarbiavimą su airių dizainere Simone Rocha. „Simone Rocha x H&M" kolekcijoje bus galima rasti drabužių ir aksesuarų moterims, vyrams bei vaikams – tai pirmasis kartas, kai Rocha sukūrė kolekciją visai šeimai.
Reading time 3 minutes
Simone Rocha, „H&M" nuotr.

Mados mylėtojai kolekcijoje išvys ir įspūdingus šventinius drabužius, ir kasdieniškesnius gaminius – sukneles, kostiumus, megztinius, lietpalčius, o taip ir ypatingus aksesuarus bei avalynę. „Simone Rocha x H&M" kolekcija pasirodys š. m. kovo 11 d.

 

Rocha tapo pirmąja airių dizainere, kuriančia bendrą kolekciją su „H&M". Ši kolekcija, kaip ir visi jos darbai, atspindi Rocha asmeninį tarpetninį paveldą. Įkvėpimo savo prekės ženklui Rocha semiasi iš visur – pradedant Honkongo amatais bei tradicijomis ir baigiant iškiliausiais dailininkais bei menininkais.

1610644544535671 simone rocha
Simone Rocha, „H&M" nuotr.

„Simone Rocha x H&M" kolekcijoje bus galima atpažinti siluetus, medžiagas ir papuošimus, tapusius Simone Rocha kuriamo pasaulio vizitine kortele. Kolekcijos gaminiai, nustebinsiantys naujomis klasikinių modelių interpretacijomis, atspindės žymiausias Simone Rocha kolekcijas, padėjusias sukurti jos prekės ženklo istoriją.  Tiudorų laikų dvariškių apdarai, laukinės gėlės, portretai ir fotografijos, lėlės – visa tai virto šios specialios kolekcijos įkvėpimu. Kolekcijoje taip pat bus galima išvysti tartano raštą, siuvinėjimą karoliukais, gėlių motyvus, rožinės ir raudonos spalvų atspalvius ir ypatingus audinius, sukurtus Simone Rocha mados namuose specialiai šiai kolekcijai. Kurdama šią kolekciją, Rocha praleido daug laiko peržiūrėdama savo prekės ženklo archyvus bei ankstesnes kolekcijas ir naujai interpretuodama savo favoritus taip, kad jie tobulai tiktų šiandienai.

1610644557788800 simone rocha x h m 2
„H&M" nuotr.

Ši kolekcija, pasirodysianti š. m. kovo 11 dieną, taip pat pažymi Simone Rocha prekės ženklo gyvavimo dešimtmetį – tai įspūdingas pasiekimas nepriklausomiems, Londone įsikūrusiems mados namams. Rocha prekės ženklas yra vertinamas dėl stiprios vizijos ir nuoseklumo, siejančio kiekvieną naują gaminį ir suteikiantį galimybę lengvai derinti skirtingų sezonų drabužius. „Simone Rocha x H&M" kolekcijos tikslas taip pat yra pristatyti gaminius, kuriuos galima mylėti, branginti bei dėvėti dar ir dar kartą. Tai – pakvietimas į Simone Rocha pasaulį, kuris tapo atviru visiems.

1610644572929777 simone rocha x h m 3
„H&M" nuotr.

„Aš be galo džiaugiuosi bendradarbiavimu su „H&M" kuriant šią ypatingą kolekciją. Ji puikiai atspindi mano prekės ženklą, kūrybinius bruožus bei visa, kas mane įkvėpė. Kaip dizainerė, ir kaip klientė, visuomet buvau didžiulė „H&M" dizaino kolekcijų gerbėja. Margiela, Alber Elbaz, „Comme des Garcons" – nuostabu būti tokio dizainerių sąrašo dalimi", – pasakoja Simone Rocha.

 

1610644588768962 simone rocha x h m 1
„H&M" nuotr.

„Mes jau seniai svajojome bendradarbiauti su Simone Rocha. Ši kolekcija – tai galimybė spintoje turėti mados dizaino istorijos dalelę. Visi mano kolegos „H&M" jaučiasi įkvėpti, galėdami dirbti su moterimi dizainere, kuri tiek daug dėmesio skiria šiuolaikiniam moteriškumui ir yra tokia atsidavusi amatams ir dizainui – nuo specialių audinių kūrimo iki naujų siluetų, formų ir papuošimų paieškų. Kiekvienas šios kolekcijos gaminys yra unikalus, specialus ir atspindintis ne vienerius metus trukusį darbą", – teigia Ann-Sofie Johansson, „H&M" kūrybinė patarėja.

 

1610644600257446 simone rocha x h m 4
„H&M" nuotr.
Simone Rocha x H&M

susiję straipsniai

Rekomenduojame