Mada

Maža ir delikati detalė, pabrėžianti grakštumą ir suteikianti įvaizdžiui elegancijos

Kartais didžiausią efektą kuria mažiausios detalės.
Reading time 2 minutes
@nicoleballardini, @dresshow / Instagram nuotr.

Regis tokios mažutės, tačiau tokios galingos – dailios smulkių sagučių eilės akimirksniu pakeičia sukneles ir palaidines. Aptrauktos plonyčiu audiniu ar pagamintos iš perlamutro mažų sagų eilės suteikia įvaizdžiui delikatumo, švelnumo, elegancijos ir pabrėžia trapumą.

 

Itin dailios šilko ar minkštai krintančio atlaso palaidinės rauktomis rankovėmis ir siaurintais rankogaliais, kuriuos puošia smulkutės sagos, užsegamos kilpelėmis. Tokio tipo palaidinės stilingai atrodys ir dieną – su melsvais vintažinio stiliaus džinsais arba šortais aukštintu liemeniu, ir kai norėsite pasipuošti – su ilgomis plačiomis kelnėmis ar elegantišku kostiumu. Neprašausite įsigijusi baltą, pieno baltumą ar dramblio kaulo spalvos palaidinę, o jei artimesnės tamsios spalvos, ieškokite juodos, tamsaus vyšnių raudonio arba naktinio dangaus mėlio.

Kitas šiltoms dienoms tinkantis rūbas, pabrėžiantis moterišką graciją, - lengvo audinio vasariškos suknelės, dabintos sagų eilėmis priekyje arba nugaroje. Tiesa, tokio tipo suknelę, jei ši liemenuota, apsirengti nebus paprasta, nes reikės susegti bent 20 mažulyčių sagų, todėl prieš įsigydama atkreipkite dėmesį – galbūt suknelė turi paslėptą užtrauktuką šone. Kitas variantas – susegti tik pagrindines sagas, o suknelės apačią arba dalį iškirptės palikti kabėti laisvai, toks sprendimas įvaizdžiui suteiks žaismės ir stilingo atsainumo.

 

Smulkių sagų eilės – be galo daili detalė, subtiliai puošianti kokteilines sukneles. Net jei suknelė yra visiškai paprasto dizaino, lygaus audinio ir vienspalvė, ilga sagų eilė nugaroje jai kaipmat suteiks elegancijos ir viliokiškumo. Tad jeigu ieškote išskirtinio rūbo šventei, nepraleiskite pro akis tokio subtilaus, tačiau efektingai atrodančio sagų dekoro.

susiję straipsniai

Rekomenduojame