Mada

„Sandra Yushka“ pristatė rudeninę tvarios mados kolekciją

Naujoje kolekcijoje dominuoja sodrios rudeniškos spalvos, lakoniškas minimalizmas ir charizmatiškos detalės.
Reading time 2 minutes

Miesto estetėms kurianti dizainerė šį kartą norėjo atskleisti kiekvienoje tūnančią fatališką moters pusę, tam pasitelkė akį traukiančias geometrines linijas, išraiškingas faktūras bei laikui nepavaldžius siluetus. Kolekcijoje dominuoja ramios žemės ir rudeninių lapų spalvos, o ryškiausiu akcentu tapo ciberžolės atspalviai.

 

„Ši kolekcija – tarsi momentas, kai pro šalį eina kvapą griaužianti moteris, aplink kurią akimirkai sustoja laikas, viskas sulėtėja. Savotiškas pasipriešinimas bėgimui, vaizdo ir informacijos chaosui. Norėjosi sukurti ką nors, kas atsilaikytų prieš beprotišku tempu besikeičiančias mados tendencijas.“, – kalba dizainerė.

Visvaldo Morkevičiaus nuotrauka

Sandra pabrėžia, kad šių metų rudens ir žiemos kolekcijoje, kaip ir anksčiau, didelis dėmesys buvo skirtas drabužio universalumui. „Stengiausi sukurti tokias sukneles, marškinius, kelnes, kurios lengvai ir žaismingai įsilietų į kiekvienos moters spintą ir juos būtų galima be vargo derinti su jau turimais drabužiais. Tuo pačiu norėjosi palikti erdvės kūrybiškumui ir neužgožti, o atvirkščiai – pabrėžti drabužio savininkės asmenybę, sukurti erdvę jai atsiskleisi, suteikti laisvę kurti ne tik naujus drabužių derinius, bet ir skatinti išgyventi naujas patirtis, siekti svajonių.“

Norėjosi pabrėžti drabužio savininkės asmenybę, sukurti erdvę jai atsiskleisi.

Kurdama šią kolekciją Sandra Yushka galvojo apie laimingą, kiekvieną dieną mažą stebuklą išgyvenančią moterį. Kolekcijoje dizainerė siekė pabrėžti komforto svarbą, naudojo praktiškus audinius ir subtilias, prabangos suteikiančias detales.

Visvaldo Morkevičiaus nuotrauka

„Kurdama ir priimdama klientus savo studijoje pirmenybę visada skiriu bendravimui akis į akį. Norisi grįžti prie senų vertybių. Todėl kiekvienas drabužis iš naujos kolekcijos prisitaiko prie savo naujojo savininko – pataisome ilgį, kitas detales, kurios suteikia individualumo.“, – atskleidė dizainerė.

„Sandra Yushka“ 2018 m. rudens kolekcija

Fotografas - Visvaldas Morkevičius
Modelis - Ugnė Sabalytė
Šukuosena ir makiažas - Vilma Garliauskiene
Prodiuseris - Marius Trajanas

Tags

mada

susiję straipsniai

Rekomenduojame