Mada

Susipažinkite: naujasis mados namų „Schiaparelli“ dizaineris D.Roseberry

Kviečiame iš arčiau susipažinti su amerikiečiu, kuris nuo šiol bus atsakingas už „Schiaparelli“ kūrybą.
Reading time 1 minutes

Mados namai „Schiaparelli“, įkurti unikaliomis siurrealistinėmis idėjomis garsėjusios dizainerės Elsos Schiaparelli, pranešė keičiantys kūrybos vadovą. Nuo šiol vietoje dizainerio Bertrando Guyono, dirbusio šiuose mados namuose ketverius metus, matysime amerikietį Danielį Roseberry. Daugiau nei dešimtmetį Danielis kartu su Thomu Browne'u kūrė vyriškas ir moteriškas kolekcijas, jo kūrybiniam braižui būdingos drąsios vizijos ir siurrealistinės variacijos (kaip ir E. Schiaparelli).

 

Oficialiame pranešime apie dizainerės Elsos palikimą Danielis Roseberry sakė, kad bene didžiausias E. Schiaparelli indėlis yra laisvė fantazijoms ir suvokimas, kad fantazijos mums ypač reikia sunkiausiais laikais. Ką gi, abiejų dizainerių idėjos sutampa, tad mados pasaulis viliasi, kad „Schiaparelli“ laukia atgimimas.

 

Pirmasis D. Roseberry darbas naujuose mados namuose bus 2019 metų rudens aukštosios mados kolekcija.

Daugiau garsiausių mados pasaulio veidų, interviu ir naujausių tendencijų jūsų laukia žurnaluose „L'Officiel Lithuania“. Pasinaudokite akcija ir užsiprenumeruokite 10 numerių už 8 kainą! Taip pat svetainėje www.lofficiel.lt galite įsigyti ir elektronines žurnalų versijas - ne tik naujausią numerį, bet ir tuos, kurių prekyboje jau neberasite. Kiekviename žurnalo numeryje 100 % mados savo skaitytojams rengia redakcijos Lietuvoje ir Paryžiuje. Metinė prenumerata - puiki dovana mados gurmanams! 

Tags

mada
stilius
lofficiellithuania
lofficiel

susiję straipsniai

Rekomenduojame