Mada

Instagramą užkariauja palaidinės, pasigamintos iš šilkinių skarelių

Tai neįprastas, tačiau stilingas būdas įvaizdį papildyti šilkine skarele.
Reading time 2 minutes
@weworewhat, @hoskelsa, @high_5_to_fashion / Instagram nuotr.

Šią vasarą šilkinės skarelės atgimė iš naujo. Mados padangėje išryškėjo ne viena tendencija, pavertusi šilkinę skarelę pagrindine įvaizdžio detale. Grįžo kadaise garsenybių pamėgtos skarelės-bandanos, šių dienų damutės ėmė gintis nuo saulės spindulių ir vėjo ryšėdamos skareles ant galvos tarsi 50-aisiais, madinga tapo šilkinėmis skarelėmis surišti kasas, taip pat skarelės buvo pasirinktos kaip stilinga apsauginių kaukių alternatyva (žinoma, neatstojanti medicininių kaukių).

 

Šilkinėmis skarelėmis susižavėjo ir garsūs mados namai bei dizaineriai. „Versace”, „Gucci“, „Burberry“, „Loewe“, „Valentino“ ir kiti pasauliniai vardai 2020 m. vasaros kolekcijas papildė savo logotipais ir monogramų raštais margintomis skarelėmis ir šalikėliais. „Etro“, „Gucci“ ir „Burberry“ pasiūlė drabužius, pasiūtus iš skareles imituojančio šilko, nuo tunikų, švarkų, marškinių, sijonų iki lietpalčių ir apsiaustų.

 

Dabar fašionistos atrado dar vieną būdą, kaip įvaizdį papildyti elegantiškomis skarelėmis. Šias jos ėmė ryšėti ant kūno tarsi trumpintas palaidines. Skarelė perlenkiama pusiau, ja pridengiama krūtinė taip, kad trikampio smailė kabėtų žemyn, o skarelės kraštai surišami už nugaros. Tokiomis „pasidaryk pats“ tipo palaidinėmis ėmė puoštis populiariausios „Instagram“ stileivos, nuo modelio Elsos Hosk, Camillos Coelho, Danielle Bernstein (@weworewhat), Patricios Manfield iki Brittany Xavier.

Jeigu baiminatės, kad vietoje palaidinės ryšima skarelė gali nusmukti arba atsilaisvinti jos mazgas, rinkitės skareles imituojančias palaidines. Šios pasiūtos taip, kad atrodytų lyg trikampės skarelės, tačiau dėl plonyčių petnešėlių ir vientiso audinio nugaroje jos laikosi tikrai tvirtai.

susiję straipsniai

Rekomenduojame