Mada

Šventinio stiliaus idėjos: aprangos kodas „spalva“

Pasitikdami žiemos šventes, pamirškite įprastus aprangos kodus ir vietoje jų pasinaudokite spalviniais.
Reading time 2 minutes
LOUIS VUITTON 2020 m. kruizinė kolekcija. Mados namų nuotr.

Juoda

Kai kurie sako, kad juoda yra nuobodu, tačiau ar tikrai? Juoda spalva gali tapti puikia drobe nuostabiems siuvinėjimams, perlams, puošnioms segėms ir kitiems aksesuarams. Kad ir ką juodo vilkėsite, vistiek atrodysite elegantiškai - neišsižadėkite šios spalvos vien dėl vyraujančio stereotipo. Šį sezoną ieškokite rūbų ir aksesuarų iš juodo aksomo, šilko, dekoruotų nėriniais ar žvilgiomis detalėmis, nebijokite įsigyti ką nors originalaus.

1576613979492594 1
FENDI 2020 m. kruizinė kolekcija. Mados namų nuotr.

Raudona

Laisvas, galingas, aistringas ir drąsus - tai tik keli jausmai, kuriuos sukelia raudona spalva. Jeigu jaučaite, kad stinga pasitikėjimo savimi, išnaudokite šios spalvos pranašumą ir vakarėlyje pasipuoškite stilinga raudona suknele arba prisijaukinkite vieną raudoną detalę. Šaltąjį sezoną itin madingi raudoni vakariniai bateliai, nuo elegantiškų aukštakulnių iki ekstravagantiškesnių, puoštų dideliais kaspinais ar blizgiomis sagtimis. Kad neatrodytumėte tarsi Kalėdų Senelis, ieškokite gilesnių ir daugiau mėlyno pigmento turinčių raudonų atspalvių, tokie aprangai suteiks prabangos.

1576613982560433 1
MAX MARA 2020 m. kruizinė kolekcija. Mados namų nuotr.

Auksas

Auksas - galimybė savo įvaizį paversti puošniu be didelių pastangų. Tereikia išsirinkti vieną aukso spalvos rūbą ar detalę, šaunu, jei rasite tokį, kurį galėsite pritaikyti ne vieną katrtą. Žinoma, universaliausias pirkinys būtų auksiniai papuošalai, kurie tiktų ir prie šventinės, ir prie kasdienės aprangos. Tačiau nebijokite ir šiek tiek rizikos, pasipuoškite auksu tviskančiu švarku, midi ilgio sijonu, žėrinčia suknele arba metallic efekto bateliais.

1576613985395176 1
KATE SPADE 2019 m. kruizinė kolekcija. Mados namų nuotr.

Žalia

Įprasta, kad žiemą žemę užkloja baltas sniegas, žaliuoti lieka tik spygliuočiai, puošiantys ir gamtą, ir mūsų Kalėdų laukiančius namus. Tad amžiną eglučių žalumą galime vadinti sėkmės simboliu. Per šventes nepaleiskite šios sėkmės iš rankų ir pasipuoškite žaliais elegantiškais rūbais, pavyzdžiui, kelnių kostiumu, suknele ar blizgaus liurekso megztiniu. Stilingai atrodys ir žali aksesuarai - ne tik bateliai, rankinė, bet ir papuošalai.

Tags

susiję straipsniai

Rekomenduojame