Mada

Kodėl visi kraustosi iš proto dėl sportinio stiliaus?

Dviratininkų kostiumai, lateksinės ar neopreninės tamprės – šią vasarą mada pasiūlys daugybę Kim Kardashian išpopuliarintų drabužių.
Reading time 1 minutes
Mados namų „Fendi“ nuotr., www.fendi.com

Šortai ir nardymo kostiumai į madą atėjo tikrai ne šiemet. Juk viskas prasidėjo 2017 metų vasarį Niujorke, kur Kanye’as Westas pristatė savo prekės ženklo Yeezy 2017–2018 metų rudens kolekciją. Čia pristatytas ir pirmasis neopreno pėdkelnių modelis, anuomet pakrikštytas „scuba pant“ (liet. nardymo kelnės) vardu – dėl akivaizdaus panašumo į banglentininkų ir narų aprangą.

 

Los Andželo gatvėse pirmoji tokiomis kelnėmis pasirodė Kim Kardashian. Iš pradžių ilgos, vėliau ir trumpos tamprės buvo kuriamos bendradarbiaujant su australų techninių drabužių prekės ženklu 2XU. Sportinės dvasios ir neįtikėtino ergonomiškumo drabužis primena dešimtojo dešimtmečio iškylautojų rūbus. Kim Kardashian, reperio ASAP Rocky, modelių Hailey Rhode Bieber ir Kendall Jenner pamėgtas sportinis aukštųjų technologijų stilius pažadino ir kūrėjų fantaziją.

 

Šį pavasarį ir vasarą trauksime nardymo kostiumų užtrauktukus, rengsimės kalnų drabužiais, pamėgsime lyg antra oda priglundančias Maison Margiela pėdkelnes ir dviračio kostiumėlius iš džersio, kurių bus galima rasti kone visuose mados namuose: Fendi, Off-White, Prada, Chanel, Fila... O tobulybės ieškotojus sužavės šis dizainerės Clare Waight Keller mados namuose Givenchy sukurtas ir modelio Adut Akech 2019 metų vasaros kolekcijoje dėvėtas lateksinis aukštosios mados nardymo smokingas.

1554191039682146 giv hcss19 002
Mados namų „Givenchy“ modelis, Marcio Madeira nuotr.

Tags

pavasaris
2019
lofficiel
tendencijos
mada
lofficiellithuania

susiję straipsniai

Rekomenduojame