Mada

Stella McCartney pristatė pirmąją vestuvinę kolekciją

Sukūrusi vieną vestuvinių Sasekso kunigaikštienės Meghan Markle suknelių, britų dizainerė Stella McCartney pristatė ir savo pirmąją tvariosios mados vestuvinių suknelių kolekciją modernioms nuotakoms.
Reading time 2 minutes

Metų vestuvėmis vadinama Meghan Markle ir princo Harry tuoktuvių ceremonija sulaukė ypatingo dėmesio. Visas pasaulis stebėjo ne tik šventės eigą, susirinkusių svečių įvaizdžius, bet ir vertino jaunosios vilkėtas vestuvines sukneles, abi sukurtas dizainerių bričių. Skirtąja ceremonijai Šv. Jurgio koplyčioje (kainavusia apie 200 tūkst. svarų) pasirūpino prieš metus prie mados namų „Givenchy“ prisijungusi dizainerė Clare Waight Keller. Antroji kiek kuklesnė suknelė – garsios dizainerės Stellos McCartney kūrinys. Ilga balta suknia stebėjusiuosius sužavėjo elegancija, rafinuotumu, klasikos ir modernumo derme.

Klasikos bei modernumo dermė susilieja ir naujoje dizainerės S. McCartney vestuvinėje kolekcijoje „Made with Love“ (liet. – „Pagaminta su meile“). Dizainerė pasakoja vestuvių apdarus kurianti su aistra, ši šventė labai artima jos širdžiai. Stella pastebi, kad per daugelį metų vestuvių šventimas labai pasikeitė: „Šiandien mūsų požiūris į vestuves labai skiriasi nuo kadaise vyravusio tradicinio, tačiau mados namai „Stella McCartney“ tuos pokyčius ir modernumą atspindi labai subtiliai.“

 

Šiuolaikiškoje kolekcijoje „Made with Love“ – ne tik elegantiškos, net kiek minimalistinės, suknelės, bet ir vestuvinis nėrinių kombinezonas (galima užsisakyti ir raudoną), dramblio kaulo spalvos smokingas dvieiliu užsegimu ir blizgiais žvyneliais siuvinėta suknelė.

/

Naująją Stellos McCartney kolekciją „Made with Love“ galima rasti mados namų „Stella McCartney“ parduotuvėse, taip pat „Harrods“, „Selfridges“, „Saks Fifth Avenue“, „Nordstrom“ ir Net-a-porter.com

susiję straipsniai

Rekomenduojame