Mada

Stilistė Viktorija Šaulytė atskleidžia vestuvių įvaizdžio klaidas

Svarbu žinoti kelias pagrindines taisykles, kad vestuvių įvaizdis būtų nepriekaištingas.
Reading time 2 minutes

Stilistė Viktorija Šaulytė įsitikinusi, kad vestuvių dieną kiekviena moteris nori jaustis pati gražiausia, o tai pasiekti galima ne tik įsigijus brangiausią vestuvinę suknelę ar užsisakius makiažą pas garsiausius meistrus, bet ir pritaikius pagrindines stiliaus taisykles.

 

„Dažniausia nuotakų klaida – noras įsisprausti į draugei ar kaimynei tinkantį modelį. Svarbu prisiminti, kad kiekviena turime sau tinkanti situetą, spalvą ar faktūrą ir šie pasirinkimai galioja ne tik kasdieniniams drabužiams, bet ir vestuvinei suknelei. Atraskite, išryškinkite, o jeigu nežinote, kas jums tinka labiausiai – kreipkitės į specialistus“, – teigia stilistė Viktorija, dažnai sulaukianti prašymų padėti išsirinkti vestuvinę suknelę.

 

Dar viena dažna klaida – merginos nori pasipuošti daugiau, nei reikėtų: „Dažnas atvejis, kai tenka stabdyti, nes būsima nuotaka nori ant savęs susikrauti viską, kas blizga ar madinga tą sezoną: ir plunksnas, ir karoliukus, papuošalus, kitas detales. Sustokite! Auksinė taisyklė „mažiau yra daugiau“ visuomet galioja ir vestuvių įvaizdžiui“.

 

Apie šias ir kitas stiliaus klaidas V. Šaulytė kalbės vestuvių parodoje „Išteku.lt“ jau artėjantį savaitgalį parodų rūmuose „Litexpo“. Ji ves seminarą „Vestuvių poros bendras įvaizdis: derėkite ne tik spalvomis“, kuriame dalinsis kiekvienai porai pritaikomais patarimais, kaip kurti bendrą stilių.

 

„Seminaro metu kalbėsime apie tai, kad vestuvių dieną svarbu ne tik suknelė ar kostiumas, bet ir mažos detalės, kuriančios visą įvaizdį, bei jaunųjų būsena, kuri taip pat yra įvaizdžio dalis. Aptarsime, kaip išlaikyti vientisumą tarp nuotakos ir jaunikio ne vien gėlių spalvomis“, – sako stilistė.

 

Vestuvių parodos metu paskaitas skaitys daugybė kitų žinomų specialistų – vestuvių planuotoja Laura Vagonė patars, kaip sklandžiai planuoti vestuves, vizažistė ir „Studio M“ įkūrėja Milita Daikerytė dalinsis grožio paslaptimis, žinoma plaukų stilistė Anželija Wojc papasakos apie šukuosenų tendencijas, vestuvių planuotoja Inesa išskirs 10 konkrečių patarimų tobulai šventei, o teisininkė apžvelgs teisinius santuokos aspektus.

susiję straipsniai

Rekomenduojame