Mada

CFDA pirmininku 2020 m. taps dizaineris Tomas Fordas

Jau kurį laiką sklandė gandai, kad neilgai trukus dizainerė Diane von Furstenberg užleis Amerikos dizainerių tarybos pirmininkės vietą kitam asmeniui.
Reading time 1 minutes
www.cfda.com nuotr.

Po mados pasaulyje netilusių spėlionių, kas pakeis ilgametę CFDA (Council of Fashion Designers of America, liet. Amerikos dizainerių tarybos) pirmininkę D. von Furstenberg, kovo pabaigoje buvo oficialiai paskelbta, kad šios pareigos atiteks amerikiečių dizaineriui Tomui Fordui.
 

Pranešama, kad CFDA pirmininkavimo T. Fordas imsis nuo 2020 metų birželio 1 dienos. „Ilgą laiką turėjau privilegiją būti vienu iš CFDA bendruomenės narių, iš arti mačiau, kokią reikšmę ši taryba turi savo nariams ir visai mados industrijai. Dirbęs ir gyvenęs visose didžiosiose pasaulio mados sostinėse, šiandien nekantriai laukiu naujų darbų ir bendradarbiavimo su CFDA vadovybe. Noriu, kad Amerikos dizainerių balsas visame pasaulyje skambėtų dar garsiau“, - apie laukiančias naujas pareigas kalba T. Fordas.

 

T. Fordas – vienas garsiausių ir sėkmingiausių amerikiečių dizainerių. Jo darbai puošė mados namų „Gucci“ (būtent jis „Gucci“ pavertė geidžiamu prabangos ženklu) ir „Saint Laurent“ kolekcijas, o šiandien dizaineris sėkmingai plėtoja savo vardo mados ženklą „Tom Ford“, klientams siūlantį ir grožio produktus. Taip pat T. Fordas - talentingas kino filmų režisierius, kritikų pripažinimo yra sulaukusios jo kino juostos „Nocturnal Animals“ ir „A Single Man“. Eidamas naujas pareigas CFDA, dizaineris ketina ir toliau aktyviai kurti.

Tags

mada
lofficiellithuania

susiję straipsniai

Rekomenduojame