Mada

Prabangi Donatellos Versace vizija, tinkanti ir moterims, ir vyrams

Jei tik yra bent menkiausia galimybė padaryti „mados pareiškimą“, Donatella Versace, jaunesnioji genialaus dizainerio Gianni Versace sesuo, jau kelis dešimtmečius tęsianti tragiškai žuvusio brolio darbus, visada tai padarys.
Reading time 1 minutes
Instagram, @versace nuotr.

2020 metų pavasario ir vasaros pristatymas Milane taip pat išsiskyrė drąsiomis idėjomis. Paprastai tik vyrų madai skirtoje pavasario mados savaitėje dalį drabužių demonstravo moterys. Ir ne bet kokios.

 

Donatella, garsėjanti ypač draugišku elgesiu su modeliais, į savo pasirodymus nesunkiai prikalbina dalyvauti pačias įspūdingiausias ir sunkiausiai priviliojamas podiumo divas. Šį kartą ji pasirinko visus podiumus užkariaujančias seseris Gigi ir Bellą Hadid bei ką tik pasaulio dėmesį susižėrusią, su gražuoliu Bradley Cooperiu išsiskyrusią manekenę Iriną Shayak.

Savo kūryboje D. Versace liko ištikima visoms italų mados klišėms: odai, leopardo raštui ir juodos bei auksinės deriniui. Nors versace’iškai įprasta, tačiau nuosaiki ir net šiek tiek grubi bei šalta kolekcija, kurioje neapsieita be kutų, grandinių, diržų ir medūzų, nejučia priminė paties Gianni kūrybą, kuri, kaip ir pats kūrėjas, nors ir negalėjęs atsiskleisti deramai, daro apčiuopiamą įtaką madingiausiems įvaizdžiams šiandien.

Tags

mada
lofficiellithuania
kolekcija
lofficiel

susiję straipsniai

Rekomenduojame