Mada

Vintažinė Zendayos vilkėta „Versace“ suknelė tapo reiškminga apdovanojimų žinute

„Green Carpet Fashion Awards“ (GCFA) ceremonijoje šį kartą sužibėjo aktorė Zendaya, nusprendusi pasipuošti vintažine mados namų „Versace“ suknele.
Reading time 1 minutes
@versace / Instagram nuotr.

Aktorė Zendaya „Green Carpet Fashion Awards“ laimėjusi „Vizionieriaus“ apdovanojimą už įsitraukimą skatinant žmonių lygybę ir įvairovę mados pasaulyje, šįmet pasirinko deš. dešimtmečio supermodelių eros įkvėptą įvaizdį – nuo Cindy Crawford stiliaus šukuosenos iki koketiškos vakarinės suknelės.

 

Aktorė vilkėjo vintažinę italų dizainerio Gianni Versace sukurtą suknelę, pristatytą 1996 m. (metai, kuriais gimė ir pati Zendaya) rudens ir žiemos kolekcijoje. To paties modelio, tik skirtingų spalvų sukneles ant podiumo ir reklaminėse „Versace“ kampanijose yra vilkėję supermodeliai Anna Klevhag, Carla Bruni, Kate Moss ir Naomi Campbell.

Paklausta, kodėl pasirinko būtent šį rūbą, Zendaya atsakė: „Žmonės pamiršta, kad vintažas yra viena tvarios mados galimybių, padedanti mažinti tekstilės atliekų taršą“. Aktorė tęsė tvarumo temą pasirinkusi ne naujus, o savo turimus ir ne kartą ant raudonojo kilimo avėtus „Christian Louboutin“ aukštakulnius.

susiję straipsniai

Rekomenduojame