Mada

Niujorke – garsiausi „Victoria's Secret“ angelai ir atsisveikinimas

Vienoje didžiausių mados sostinių, Niujorke, bene garsiausias apatinių prekės ženklas „Victoria's Secret“ pristatė 2018 m. mados šou.
Reading time 2 minutes

Šį kartą kartą „Victoria's Secret“ pulsavo ryškiomis spalvomis, raibuliuojančiais gėlių raštais, tartanu, tviskėjo „Swarovski“ kristalais ir gundė nėriniais. Kaip įprasta, viena įspūdingiausių detalių tapo „Victoria's Secret“ angelų sparnai, šįmet jie pagaminti ne tik iš plazdančių plunksnų, bet ir gėlių žiedų, grakščių metalo konstrukcijų, dekoruoti žvaigždėmis ir kristalais. Teatrališkas mados renginys „Victoria's Secret“ atsiėjo per 12 mln. dolerių.

Ant podiumo pasirodė ir nauji „Victoria's Secret“, ir jau ambasadoriais tapę veidai. Kolekciją pristatė Gigi ir Bella Hadid, Kendall Jenner, Shanina Shaik, Behati Prinsloo, Toni Garrn, po petraukos į angelų desantą sugrįžusi Barbara Palvin. Superangelu praminta Adriana Lima, žengdama podiumu, nesulaikė ašarų – šis „Victoria's Secret“ šou jai buvo paskutinis, modelis prie „Victoria's Secret“ komandos prisijungė prieš 18 metų.

 

Pirmą kartą „Victoria's Secret“ kolekcijoje dalyvavo kanadiečių manekenė Winnie Harlow, išgarsėjusi realybės šou „America's Next Top Model“. Šįmet sėkmė nusišypsojo modeliui Elsai Hosk, ji demonstravo pagrindinę vakaro puošmeną – milijonu dolerių įvertintą liemenėlę „Fantasy Bra“, pagamintą iš daugiau nei 2 tūkst. „Swarovski“ deimantų.

Praėjusiais metais „Victoria's Secret“, kurdami kolekciją, bendradarbiavo su mados namų „Balmain“ dizaineriu Olivier Rousteingu, o 2018 m. prisidėti prie naujosios kolekcijos pakviesta iš Graikijos kilusi dizainerė Mary Katrantzou. Pripažinimą ši dizainerė pelnė dėl unikaliais raštais margintų audinių, tad nenuostabu, kad dalį „Victoria's Secret“ kolekcijos gausiai nuklojo ryškiaspalviai gėlių žiedai. Kapsulinės „VS x Mary Katrantzou“ kolekcijos modelius bus galima įsigyti ir elektroninėje „Victoria's Secret“ parduotuvėje.

Kaip ir kasmet, „Victoria's Secret“ pristatyme koncertavo būrys scenos garsenybių: dainininkės Bebe Rexha, Rita Ora, Halsey, Kelsea Ballerini, atlikėjas Shawnas Mendesas, grupės „The Chainsmokers“ ir „The Struts“.

Pagr. nuotrauka - „Victoria's Secret“ mados šou Vida Press archyvas (this photo is allowed to use only on www.lofficiel.lt)

susiję straipsniai

Rekomenduojame