Mada

6 dalykai, kuriuos verta įsidėmėti iš „Chanel“ 2019 m. rudens aukštosios mados kolekcijos

Mados namai „Chanel“ Paryžiaus Didžiuosiuose rūmuose pristatė dizainerės Virginie Viard sukurtą 2019 m. rudens aukštosios mados kolekciją. Ką verta įsiminti iš šio pristatymo?
Reading time 3 minutes
© Olivier Saillant nuotr.

Biblioteka

Dizainerė Virginie Viard tęsia Karlo Lagerfeldo pramintą kelią ir naujų Chanel kolekcijų pristatymus rengia Paryžiaus Didžiuosiuose rūmuose, kuriuos kaskart papuošia efektingi scenografiniai sprendimai.  2019 m. aukštosios mados kolekcijos podiumas virto knygų eilėmis nukrauta įspūdingo dydžio biblioteka. Įkvėpimo šiam dekorui semtasi iš mėgstamiausio Karlo Lagerfeldo knygyno Paryžiuje Gallignani. Podiumo pakraščiuose buvo įkurdintos daugiaaukštės knygų lentynos ir jaukūs klasikinio stiliaus pasisėdėjimo kampeliai, o viduryje - apvali aukšta knygų lentyna, apsupta laiptų. 

Akiniai

Įkvėpimo modelių įvaizdžiui semtasi iš stereotipinio bibliotekininkės portreto - daugelio modelių veidus puošė akiniai apskritais ir vadinamaisiais drugelio formos stiklais. Šia paprasta, tačiau paveikia detale Chanel savo kuriamai jaunai moteriai suteikė papildomą intelektualumo, domėjimosi literatūra, kultūra ir menu įspūdį. Kad ant podiumo būtų demonstruojami dioptriniai, o ne saulės akiniai - reta, tačiau tai sumanus sprendimas, padidinsiantis tokio tipo Chanel akinių pardavimus.

Haute couture pižama

1562136582172933 070
© Chanel nuotr.

Šįkart finalinis haute couture kolekcijos modelis buvo ne kaip įprasta vestuvinė suknelė, o netikėtas sprendimas - romantiško stiliaus pižama. Pudros atspalvio šilkines kelnes dengė plunksnomis dekoruotas rausvas chalatėlis, derinį papildė balti plokščiapadžiai bateliai juodais priekiais. 

Vakarinės suknelės

Trečdalį naujos kolekcijos sudarė vakarinės suknelės, nuo klasikinių minimalistinio dizaino iki siuvinėtų plunksnomis, faktūriškumo audiniams suteikusiais karpiniais ar įkvėptų XX a. vidurio pūstais sijonais. Ne vieną dienos ar vakarinę suknelę Virginie Viard papuošė plačiais baltais ir juodais diržais, Karlo Lagerfeldo pamėgtais juodais kaspinais ir gėlių siuvinėjimais. Daug dėmesio skirtia unikaliems dekoratyviems audiniams. Praėjusiais metais atsisakę naudoti natūralų kailį ir egzotiškas odas Chanel pažadėjo daugiau investuoti į naujo tipo audinių kūrimą, tad savo pažado laikosi. 

Duoklė Karlui Lagerfeldui

1562104879086403 054
© Chanel nuotr.

Šioje kolekcijoje vienu modeliu buvo pagerbtas ir buvusio mados namų Chanel kūrybos vadovo Karlo Lagerfeldo atminimas. Virginie Viard kurta juodo aksomo suknelė baltais rankogaliais, puošta klasikinių marškinių elementu ir juodu kaspinu atspindėjo K. Lagerfeldo pamėgtą uniformą. 

Pirmoji eilė

Naujosios Chanel kolekcijos pristatymo pirmojoje eilėje buvo galima išvysti aktores Margot Robbie, Marion Cotillard, Amandlą Stenberg, Marine Vacth, Phoebe Tonkin, modelį Caroline de Maigret bei režisierių Luką Dhontą.

Tags

mada
stilius
lofficiellithuania
kolekcija
lofficiel
chanel

susiję straipsniai

Rekomenduojame