Mada

3 pasaulį keičiantys virtualūs modeliai, kuriuos sunkiai atskirsite nuo realių žmonių

Instagrame įsitvirtina nauja jėga – realiai neegzistuojančios merginos, kurių personažai atkartoja realius „influencerius“ ir plečia galimybių ribas.
Reading time 2 minutes
@shudu.gram, @bermudaisbae, @lilmiquela / Instagram nuotr.

Susipažinkite su trimis virtualiais modeliais, tapusiais instagramo „it“ merginomis. Viena jų vos per porą metų sugebėjo įgyti daugiau nei 2 milijonų gerbėjų armiją.

1. Miquela

Instagram: @lilmiquela

Sekėjų: 2,3 milijono

 

Virtualus modelis Miquela „Spotify“ platformoje dalijasi naujais savo singlais, o „Instagram“ paskyra jai yra būdas paremti įvairias socialines organizacijas. Viena tokių - „Black Lives Matter“ - tarptautinis aktyvistų judėjimas, kilęs iš afroamerikiečių bendruomenės, kuris vykdo kampanijas prieš smurtą ir sisteminį rasizmą juodaodžių atžvilgiu. Kita - „Black Girls Code“, tai ne pelno siekianti organizacija, kuri orientuojasi į afroamerikiečių mergaičių technologinį švietimą. Miquela „dalyvauja“ garsių mados namų kolekcijų pristatymuose, šėlsta su realiomis pramogų pasaulio garsenybėmis, pavyzdžiui, Teyana Taylor ar Tracee Ellis Ross. Ši mergina - Kalifornijoje įsikūrusio startuolio „Brud“ kūrinys, kurio specializacija – robotika ir dirbtinis intelektas.

2. Shudu

Instagram: @shudu.gram

Sekėjų: 201 tūkst.

 

Shudu yra pirmasis pasaulio virtualus modelis, kuriam buvo sukurta instagramo paskyra. Šios tobulos juodaodės moters autorius – britų fotografas Cameronas-Jamesas Wilsonas. Kai kurie internautai Shudu nuotraukomis soc. tinkluose piktinasi, esą, virtualus modelis skatina tariamai tobulos išvaizdos standartų klestėjimą ir iškreipia jaunų merginų požiūrį į savo kūną, didindamas jų nepasitikėjimą savimi. Tačiau mados galingiesiems tai nerūpi, Shudu buvo vienas modelių, 2018 m. tapusių mados namų „Balmain“ veidu, taip pat su gražuole juodaode bendrą projektą turėjo ir Rihannos makiažo ženklas „Fenty Beauty“.

3. Bermuda

Instagram: @bermudaisbae

Sekėjų: 246 tūkst.

 

Dar viena virtuali instagramo „it“ mergina – Bermuda, ji sukurta kaip viena geriausių kito virtualaus modelio, Miquela'os, draugių. Bermudos profilis atrodo neįtikėtinai tikroviškas, kartais ją tikrai sunku atskirti nuo realios merginos, ji dalyvauja įvairiuose instagramo iššūkiuose, reaguoja į šių dienų aktualijas, rengiasi atsižvelgdama į naujausias tendencijas ir leidžia laiką kartu su Miquela. 

susiję straipsniai

Rekomenduojame