Mada

Vasaros tendencija - vyšnių lietus, nuo suknelių, aksesuarų iki parfumerijos

Dar visai neseniai vyšnių žiedai viliojo svaiginančiu aromatu, o dabar sirpstančios vyšnios traukia sodriais raudonais atspalviais...
Reading time 1 minutes
Thereformation.com, Prettylavish.co.uk, DOLCE & GABBAMA (Mytheresa.com) nuotr.

Sirpstančios vyšnių kekės šįmet džiugina gausa, linkstančios medelių šakos raudonuoja iš tolo ir masina paragauti raudonų uogų. Tačiau vyšnias galime pamatyti ne tik soduose, bet ir ant mados podiumų ir grožio produktų lentynose.

Vyšnių motyvai

Dailiomis raudonomis vyšnaitėmis savo modelius išmargino mados namai „Gucci“, „Victoria Beckham“, italų duetas „Dolce & Gabbana”, „3.1. Phillip Lim“, „Shrimps“ ir kiti. Plazdanti „vyšnių“ suknelė puikiai tiks šiltoms vasaros dienoms, o džinsai, puošti siuvinėtomis vyšniomis, - kai norėsite neįpareigojančio, tačiau žaismingesnio laisvalaikio stiliaus.

Raudona kaip vyšnia

Jeigu vyšniomis marginti drabužiai ne jums, nepraleiskite pro akis sodraus raudonio aksesuarų, nuo elegantiškų rankinių iki madingųjų basučių kvadratiniais priekiais ir dailių aukštakulnių, suteiksiančių išskirtinumo vakaro įvaizdžiui.

Vyšnios kosmetinėje

Toms, kurias žavi vyšnių raudona, siūlomi įvairių tekstūrų lūpų dažai, nuo blizgių, matinių iki padengiančių lūpas aksomo efektu. Mėgstančioms netikėtus sprendimus verta pasidairyti raudonų atspalvių akių šešėlių arba blakstienų tušo, tokį pristato mados namai „Christian Louboutin“. O vyšnių žiedų aromato gerbėjoms – pliūpsnis saldžių ir gaivinančių vasariškų kvapų, nuo „Dior“, „Tom Ford“ iki „Givenchy“.

susiję straipsniai

Rekomenduojame