Mados savaitė

Tamsioji „Alexander McQueen“ rudens romantika

Naujoji „Alexander McQueen“ 2019 m. rudens kolekcija persmelkta tamsos ir dramatiško romantizmo, perteikto saldžiomis spalvomis, rožėmis ir raukinių kaskadomis.
Reading time 1 minutes

„Alexander McQueen“ kūrybos vadovė Sarah Burton, pagrindinės dizainerės pareigas perėmusi iškart po legendinio Alexanderio McQueeno mirties, tęsia šiems mados namams būdingą dramatizmo kryptį. Fatališkas įvaizdis, juodos ir raudonos deriniai, odiniai lietpalčiai, kostiumai ir suknelės, pankiško stiliaus elementai, nuo kareiviškų suvarstomų ilgaaulių, antkaklių, masyvių grandinių iki kniedėmis nusagstytų rokerių striukių – S. Burton kolekcijose visa tai matyta jau ne kartą. Vis dėlto kurdama 2019-2020 m. rudens-žiemos kolekciją ji pasuko ir nauju keliu – tamsų bebaimės moters įvaizdį perpynė su romantika.

Romantika šioje kolekcijoje perteikta teatrališkai ir išryškinta kontrastais. Žvilgsnius traukiai efektingos suknelės tūriniais raukiniais, audiniai marginti rožių abstrakcijomis, tarsi rožių žiedai suformuotais sukiniais puoštos ir vakarinės eilutės.

 

Moteriškumą pabrėžiantys ansambliai derinti su grubiais kareiviškais ilgaauliais, o tamsią spalvinę paletę papildo sodri rožinė, deginanti raudona, ultramarino mėlyna ir žydra.

Mados namai „Alexander McQueen“ garsėja nepriekaištingos kokybės moderniais kostiumais, be abejo, tokių netrūko ir naujojoje kolekcijoje. Šį kartą dizainerė S. Burton pristatė kelnių kostiumus ilgintais asimetriško kirpimo švarkais, žaidė švarkus dėliodama iš skirtingų audinių ir spalvų, gausiai dekoravo juos metalinėmis detalėmis, raukiniais ir papuošė dramatiškais rožių sukiniais.

susiję straipsniai

Rekomenduojame