Mados savaitė

Rytais alsuojanti G. Armani kruizinė kolekcija, persmelkta elegancijos ir tradicijų

Tokijuje italų mados namai „Giorgio Armani“ pristatė lengvumu alsuojančią 2020 m. kruizinę kolekciją.
Reading time 2 minutes
Mados namų „Giorgio Armani“ nuotr.

Pirmasis „Giorgio Armani“ kruizinės kolekcijos paradas surengtas Tokijo mieste Japonijoje, ši šalis italų dizainerį pakerėjo prieš daugiau nei 35 metus, kai G. Armani pirmą kartą aplankė egzotiškąjį kraštą. Užgimusi meilė japonų kultūrai dar ir šiandien daro įtaką Giorgio kūrybai, tiek jo mados kolekcijoms, tiek interjero linijoms. Šiandien Japonijoje dizaineris yra tikrų tikriausia žvaigždė – gatvėje jį atpažįsta, stabdo ir prašo ne tik bendros nuotraukos, bet ir autografo. Iš 90 prekybinių „Giorgio Armani“ taškų net 35 yra Tokijo mieste – tai gana solidus skaičius, įrodantis mados namų paklausą Japonijoje.

 

Naują 2020 metų kruizinę kolekciją sudaro 120 moterims ir vyrams skirtų modelių. Šį kartą dizaineris interpretavo elegantišką dienos meto aprangą, kolekcijoje gausu laisvų kostiumų, lengvai krintančių ir plazdančių audinių, daug monochrominių žemės atspalvių ir melsvų ansamblių. Pagrindinė spalvų skalė apima neutralius rusvus, kreminius, rudojo granito ir pilkšvus atspalvius, iš tamsiųjų spalvų dominuoja juoda ir naktinio dangaus mėlyna, ryškieji akcentai – jūros mėlyna, šilta koralinė ir raudona.

 

Moterims skirtuose modeliuose persipina itališka elegancija ir Rytų stilistika: pusilgės suknelės ir sijonai derinami su kelnėmis, gausu griežto kirpimo trumpų švarkų, šilkinių rūbų, audiniai marginti rytietiškais gėlių motyvais, drabužių konstrukcijos ir kirpimai atspindi sumodernintus Rytų šalims būdingus tradicinius kostiumus. Neutralių elegantiškų dienos eilučių atsvara – išraiškingi vakaro rūbai. Ryškiaspalvės suknelės ir ansambliai siuvinėti žibančiomis gėlėmis ir trimatėmis puošmenomis, laužytas satino žvilgesys kontrastuoja su minkštu aksomo blizgesiu, ryškią koralų ir šiltą raudoną nuslopina pasteliniai rausvi ir mėtų atspalviai. Išskirtinumo įvaizdžiams suteikia griežtos kepuraitės, lydinčios kolekciją nuo pat pradžios iki pabaigos. 

/

Mados namų „Giorgio Armani“ nuotraukos

Tags

lofficiellithuania
kolekcija
lofficiel

susiję straipsniai

Rekomenduojame