Mados savaitė

Milane - „Armani Privè“ aukštosios mados pasaka

Italų dizaineris Giorgio Armani Milano neoklasicistinio stiliaus rūmuose „Palazzo Orsini“ pristatė 2021 m. pavasario aukštosios mados kolekciją.
Reading time 1 minutes
„Armani Privé“ nuotr.

Naujausia „Armani Privè“ aukštosios mados kolekcija demonstruota „Palazzo Orsini“ rūmuose, didingas architekto Luigi Clerichetti suprojektuotas istorinis pastatas – „Armani“ kūrybos širdis, čia veikia šių mados namų ateljė. Kaip ir kitos kolekcijos, pristatytos Paryžiaus aukštosios mados savaitės metu, „Armani Privè“ buvo skirta stebėti tik nuotoliniu būdu – svečių mados spektaklyje nebuvo. Tačiau pasak dizainerio Giorgio Armani, toks formatas nenuvertina aukštosios mados: „Mada įsišaknijusi istorijoje, su metais ji kito ir tobulėjo. Aukštoji mada – tai aukščiausia meistrystės išraiška, bet tik nedaugelis turi galimybę prie jos priartėti. Internetinė demokratija šiandien leidžia kiekvienam grožėtis aukštąja mada iš arti“.

 

Pavasario aukštosios mados kolekciją G. Armani pavertė amžinuoju sodu. Gėlių sukiniai pražydo ant šilkinio aksomo suknelių, margaspalviai žiedlapiai sugulė ant perregimo audinio sijonų ir palaidinių, o vakarines suknias mados namų auksarankiai išsiuvinėjo efemeriškais žėrinčiais gėlių ir vaismedžių žiedais.

 

Ryškiausios kolekcijos spalvos – ultramarino mėlyna ir koralų atspalvio raudona, taip pat naujam sezonui dizaineris pasirinko lengvą mėtų žalumo atspalvį, pastelinius rausvus, rusvus ir pilkšvus tonus. Iš viso pristatyta 50 aukštosios mados modelių, tarp kurių – 30 vakarinių suknelių ir 14 nepriekaištingai krintančių kelnių kostiumų.

/

„Armani Privé“ nuotr. 

susiję straipsniai

Rekomenduojame