Mados savaitė

„Balmain“ kolekcija Paryžiuje prasidėjo netikėtu manekenės suklupimu

Baimė, neaplenkianti veikiausiai nė vieno modelio, – nenukristi žengiant podiumu, kai mados šou stebi ne tik kviestiniai svečiai, bet ir tiesioginės transliacijos žiūrovai. Deja, suvaldyti svaiginančius aukštakulnius arba tarp kojų besipinantį audinį pavyksta ne visada.
Reading time 1 minutes
YouTube stopkadras

Vieni modeliai ir dizaineriai suklupimą ant podiumo vadina šou nesėkme, kiti sugeba nemalonią situaciją paversti sėkmės istorija. Bene vienas garsiausių tokių suklupimų – supermodlio Naomi Campbell, kai prieš daugiau nei 25 metus manekenė demonstravo britų dizainerės Vivienne Westwood 1993 m. rudens kolekciją Paryžiuje. Naomi, avėdama violetinius platforminius aukštakulnius, viduryje podiumo neišlaikė pusiausvyros ir nukrito, tačiau nepasimetė ir apdovanojo žiūrovus plačia šypsena, kuri jau kitą dieną atsidūrė pagrindiniuose dienraščių puslapiuose. Šis kritimas sulaukė galybės atgarsių ir žurnalistų dėmesio, o neilgai trukus jau kiti dizaineriai manekenės prašė, kad N. Campbell pakartotų tokį suklupimą ir jų kolekcijose.
 

Šį kartą suklupimu buvo paženklinta mados namų „Balmain“ 2021 m. pavasario ir vasaros kolekcija. Modelis Sonia Icthi, demonstravusi šou pradžioje pristatytus archyviniu „Balmain“ monogramų raštu margintus drabužius, lipdama ant podiumo ne juokais susvyravo ir suklupo. Visai nenuostabu, nes manekenė mūvėjo žemę siekiančias aštuntojo deš. stiliaus platėjančias kelnes, kurių galai dengė 11 cm aukščio batelių kulnus. Vaizdo įraše matyti, kad ir kitos manekenės, lipdamos laptais, atidžiai žiūrėjo po kojomis. Kaip tikra profsionalė, atsistojusi S. Icthi tvirtai žengė pirmyn, o žiūrovai palaikymą išreiškė plojimais.

BALMAIN modelis

susiję straipsniai

Rekomenduojame