Mados savaitė

Dramatiškiausias Paryžiaus mados savaitės momentas - BALENCIAGA

Paryžiaus mados savaitėje spiraliniu podiumu žengę mados namų „Balenciaga“ modeliai šį kartą kaustė žvilgsnius itin dramatiškais siluetais.
Reading time 2 minutes
Mados namų BALENCIAGA nuotr.

„Balenciaga“ 2020 m. pavasario ir vasaros kolekciją atidarė lyg mados asamblėjos suvažiavimą – spirale nutiestu podiumu žingsniavo konservatyviais platintais kostiumais vilkintys modeliai su BALENCIAGA VIP kortelėmis, tabaluojančiomis ant kaklų.

 

Naujosios kolekcijos siluetai išsiskyrė griežtomis linijomis, itin plačiais suknelių, švarkų, paltų ir odinių lietpalčių pečiais, paprastumo ir dramatizmo jungtimi. Nors ir minimalistinės, juodos suknelės, ilginti švarkai ir kostiumai kūrė ryžtingos, kone fatališkos personos įspūdį. Teatrališkai atrodė standžios tarsi iš folijos pasiūtos ir aksominės vakaro suknios, o nuo-iki vienu raštu marginti ansambliai - plisuotos 80-ųjų stiliaus suknelės ir pėdkelnės - pulsavo ekstravagancija.

Kaip ir anksčiau demonstruotose kolekcijose, šiame „Balenciaga“ madų šou netrūko odos. Modeliai vilkėjo odines sportinio stiliaus striukes, taip pat rokeriškas, derintas prie odinių kelnių, lakuotos odos lietpalčius, rodos, sugrįžusius iš kino juostos „Matrica“. 

 

Išskirtinė kolekcijos detalė - avalynė tarsi nukirstais kvadratiniais priekiais. Vyrai avėjo klasikinius juodus batelius, moterys - minkštesnės odos, taip pat kojinių tipo  ilgaaulius. „Balenciaga“ kitam sezonui siūlo dar prieš kurį laiką išpopuliarėjusius kosminio ilgio ilgaaulius smailiais priekiais, primenančius pėdkelnių ir batų junginį. 

 

Verta atkreipti dėmesį į žaismingas pavasario kolekcijos rankines, kurių ašimi tapo linksmasis japonų dizainerės Yuko Shimizu sukurtas personažas Hello Kitty - baltas katinėlis raudonu kaspinu. „Balenciaga“ pateikė baltų, rausvų ir juodų Hello Kitty rankinės variacijų.

/
/

Mados namų BALENCIAGA nuotraukos

Tags

susiję straipsniai

Rekomenduojame