Mados savaitė

„Balmain“ naująja kolekcija jungiasi prie populiarėjančio aukštuomenės stiliaus

Mados namai „Balmain“ Paryžiuje pristatė 2020-2021 m. rudens ir žiemos kolekciją, įkvėptą klasikinio aukšuotmenės stiliaus.
Reading time 2 minutes

Platūs pečiai, D'Artanjano stiliaus marškiniai, odiniai antbačiai ir ilgaauliai kubietiškais kulnais, šarvus primenantys korsetai, vintažinio 80-ųjų stiliaus švarkai plačiais atvartais ir jojikų uniformos detalės – tai ryškiausi elementai, persipynę „Balmain“ kūrybos vadovo Olivier Rousteigo 2020 m. rudens kolekcijoje.

 

Kurdamas kolekciją O. Rousteingas derino mados namų įkūrėjo Pierre'o Balmaino paveldą ir šiuolaikiškas savo idėjas. Tarp gausos modelių išsiskyrė latekso drabužiai, sukurti kartu su populiariais Londono mados namais „Atsuko Kudo“, garsėjančiais būtent lateksiniais gaminiais (jų klientės: Kim Kardashian, Lady Gaga, Katy Paerry, Madonna). Galima pastebėti, kad lateksto rūbai taps 2020 m. rudens sezono tendencija, mat tokius pristatė ne tik „Balmain“, bet ir kiti ne mažiau garsūs ženklai, pavyzdžiui, „Saint Laurent“. Lateksiniai „Balmain“ modeliai taip dailiai sukonstruoti, kad, regis, slysta kūnu tarsi karamelė.

 

Kolekciją lydi auksinių grandinių motyvas, juo puošti ne tik platūs vintažiniai megztiniai, bet ir pieštuko kirpimo sijonai, satino kelnės, kostiumėliai ir marškinių tipo suknelės. Taip pat gausu žirgininkystę menančių detalių, nuo metalinių pakinktinių užsegimų iki auksu žėrinčių žirgų, kuriais išsiuvinėti švarkai ir apsiaustai.

 

Šį kartą Olivier meistriškai sluoksniavo drabužius: iš po ilgų megztinių kyšo marškiniai, papildomą sluoksnį suteikia platūs odiniai antbačiai ir dvisluoksniai mini sijonai, taip pat susiaučiami švarkai, ilgi rankogaliai, krintančios žvilgaus krepsatino draperijos.

 

Įvertinkite „Balmain“ 2020-2021 m. rudens ir žiemos kolekciją:

/

Mados namų BALMAIN nuotraukos

susiję straipsniai

Rekomenduojame