Mados savaitė

Gigi Hadid sustabdė į CHANEL kolekcijos pristatymą įsiveržusią prancūzų aktorę

Prancūzų aktorė Marie Benoliel, apsimetusi modeliu, užšoko ant CHANEL podiumo 2020 m. pavasario kolekcijos pristatymo metu.
Reading time 1 minutes

Per „Chanel“ 2020 pavasario ir vasaros mados šou, vykusį Didžiuosiuose Paryžiaus rūmuose, kviestiniai žiūrovai tapo netikėto veiksmo liudininkais: aktorė ir tinklaraštininkė Marie Benoliel šoko žygiuoti ant podiumo įsiterpdama tarp modelių. Kolekcijos pristatyme žengęs supermodelis Gigi Hadid griežtai sustabdė Marie ir, tvirtai uždėjusi ranką ant pečių, palydėjo aktorę į užkulisius. 

 

Kas yra ši drąsuolė, įsiveržusi į pirmąjį dizainerės Virginie Viard pavasario ir vasaros kolekcijos pristatymą? Panelė Marie Benoliel, internetinėje erdvėje žinoma slapyvardžiu Marie S'Infiltre, - prancūzų aktorė ir kanalo YuoTube veikėja, garsėjanti parodijomis ir sarkastiškais vaizdo įrašais.

 

Nėra aišku ar į CHANEL pristatymą Marie buvo pakviesta, ar į jį pateko slapta. Visai neseniai panašų išsišokimą ji sukėlė apatinio trikotažo ETAM kolekcijos pristatyme. Tiek mados redaktoriams, tiek svečiams ir patiems modeliams šis Marie įsiveržimas į CHANEL podiumą tapo netikėtu reginiu. Be garsiosios Gigi Hadid, naująją kolekciją pristatė ir kitos ne mažiau žinomos merginos - Kaia Gerber ir Grace Elizabeth, tarp kolekciją stebėjusių svečių buvo Anna Wintour bei reperė Cardi B.

susiję straipsniai

Rekomenduojame