Mados savaitė

„Elie Saab“ 2019 m. rudens vestuvinė kolekcija

Iš Libano kilęs dizaineris Elie Saabas garsėja prabangiais vakariniais ir vestuviniais apdarais. Jo kurtos suknelės kiekvieną moterį priverstų pasijusti princese.
Reading time 58 seconds

E. Saabo vakarinių apdarų kolekcijose visada pamatysite puošnius rankų darbo siuvinėjimus, įmantrius ir grakštinančius siluetus, retus nėrinius, karališką prabangą ir fėjas primenančius modelius. Šis dizaineris ant podiumo kuria pasakas, kurių herojėmis veikiausiai neatsisakytų tapti nė viena nuotaka.

 

Tačiau naujoji 2019 m. rudens vestuvinė kolekcija kitokia – kur kas santūresnė. Mažiau apimties, mažiau gausios puošybos ir tviskesio, mažiau karališkos prabangos. Visas dėmesys sutelktas į nepriekaištingai sukirptus siluetus ir švarią estetiką, tad šį kartą kolekcijos žvaigždėmis tampa ne suknelės, o tos, kurios jas vilki. Greta prašmatnių ilgų suknių atsidūrė ir viena netikėta – trumputė lygaus audinio, padabinta siuvinėtu apsiaustu. E. Saabas naują sezoną nuotakas ragina grįžti prie klasikos ir prisiminti svarbiausią šventės puošmeną – pačią nuotaką.

/

Nuotraukos - iš mados namų ELIE SAAB archyvo

susiję straipsniai

Rekomenduojame