Mados savaitė

„Giorgio Armani“ princesių metas - prabanga ir modernumas

Naujoje „Giorgio Armani“ pavasario ir vasaors kolekcijoje persipina natūralūs atspalviai, švelnios gamtos užuominos ir modernūs bei prabangūs audiniai.
Reading time 1 minutes

Italų dizaineris Giorgio Armani Milano mados savaitėje pristatė 2020 m. pavasario ir vasaros kolekciją, įkvėptą gamtos ir modernumo idėjų. Jis visuomet garsėjo pomėgiu kolekcijose naudoti neutralių tonų spalvas, o ypač – rusvus ir pilkšvus atspalvius. Dauguma naujosios kolekcijos modelių taip pat buvo nuspalvinti nuosaikiais rudojo granito, pilkšvais, naktinio dangaus mėlynumo, žydrais ir pasteliniais rausvais atspalviais.

 

2020 m. pavasariui ir vasarai dizaineris siūlo lengvumo idėją, pradėdamas nuo plazdančių ir tarsi ore kybančių audinių, tokių kaip tiulis, organza ir plonytis šilko georgetės audinys. Juos Giorgio apjungė švelniomis ir glostančiomis spalvomis, o gyvybės įpūtė sluoksniuotais siluetais.

 

Anksčiau G. Armani daugiausia dėmesio skirdavo dienos deriniams, tačiau pamažu jis atrado vakarinės aprangos pasaulį. Šiandien jo vakariniais ir aukštosios mados rūbais raudonojo kilimo renginiuose vilki galybė kino, muzikos ir mados pasaulio žvaigždžių. Šios kolekcijos vakariniai apdarai išsiskyrė itin prabangiais siuvinėjimais, tiesiais lyg kolonos, tačiau subtiliai figūrą pabrėžiančiais kirpimais ir gėlių detalėmis, nuo rožių sukinių iki audinio marginimų.

/

„Giorgio Armani“  pavasario kolekcijos detalės:

Tags

susiję straipsniai

Rekomenduojame