Mados savaitė

Pirmasis hibridinis renginys, kuriame susijungs realus ir virtualus mados pasaulis

Pasitikite pirmąjį hibridinį mados renginį, kuriame išvysite naujas kolekcijas iš 20 šalių, virtualius modelius, skaitmeninius drabužius ir 3D meną.
Reading time 4 minutes

Birželio 10–11 dienomis vyks pirmasis pasaulyje hibridinis tarptautinis skaitmeninės mados projektas „Global Talents Digital“. Čia susijungs tikros ir skaitmeninės dizainerių kolekcijos, kurias demonstruos tiek realūs, tiek virtualūs modeliai. Taip pat ir virtualios „Instagram“ įžymybės pristatys asmenines skaitmenines mados kolekcijas.

 

Projektas „Global Talents Digital“ subūrė 50 dalyvių iš 20 šalių, kurie pristatys savo kolekcijas ir darbus netradiciniu vaizdo formatu, kai kurie naudosis papildytosios realybės technologijomis ir skaitmeniniais avatarais. Renginio pristatymus ir naujienas galėsite dvi dienas sekti socialiniuose tinkluose ir daugiau nei 100 internetinių portalų visame pasaulyje.

1591733150706911 save the date    fabrics image from the museum of moscow collection

Papildytoji realybė taps tiesioginės transliacijos dalimi, naudodamiesi išmaniaisiais telefonais, žiūrovai galės perkelti mados vaizdus, kur panorėję. Menininkų komanda „ЯZAT“, bendradarbiaudama su grafikos dizaineriais Bayat Akerov, Viktoria Kobelkova ir „The Digital Mary“, suskaitmenino kai kuriuos projekte dalyvaujančių dizainerių kūrinius, kuriems taip pat pritaikė papildytosios realybės technologiją.

 

„Global Talents Digital“ - tai internetinė projekto „Global Talents“ versija, kurią pradėjo Rusijos mados taryba, remdama pažangiausius prekės ženklus visame pasaulyje. Dešimtys mados talentų iš 10 šalių praėjusiais sezonais pristatė savo kolekcijas Rusijoje vykusioje „Mercedes-Benz“ mados savaitėje. Pagrindinis naujojo projekto bruožas - realių ir skaitmeninių kolekcijų susijungimas. „Global Talents Digital“ neapsiriboja klasikiniais mados sezonais ir įtraukia daugybę šalių, nuo Pietų Afrikos iki Japonijos, nuo JAV iki Australijos, o centrinė šio mados projekto vieta – Maskva. Ne vienerius metus sistemingai palaikėme ir skatinome kylančius talentus pristatyti savo darbus. Pasauliniai pastarųjų mėnesių pokyčiai paskatino mus ieškoti naujų formatų, o „Global Talents Digital“ - vienas mūsų eksperimentų. Tai indėlis į nuolat kibirkščiuojančią pasaulinę mados sceną, kupiną puikių talentų “, - sakė Aleksandras Shumsky, Rusijos mados tarybos ir „ Mercedes-Benz Fashion Week Russia“ prezidentas.

1591733919822398 02

Projekte išvysite Peru prekės ženklo ANNAISS YUCRA ir virtualaus modelio Ivaany iš Prancūzijos bendradarbiavimą, taip pat prekės ženklo „ Be.Li.Ve“ ir Australijos virtualių modelių agentūros „Klubb Visuals Agency“ veidų Candice Klubb ir Bambi bendrą pristatymą. Kim Zulu, virtualus modelis iš Pietų Afrikos Respublikos, ketina pristatyti savo debiutinę skaitmeninę kolekciją. Išvysite ir balandį „Mercedes-Benz Fashion Week Russia“ matyto populiaraus virtualaus modelio iš Rusijos Aliona Pole kūrybą.

1591734534085026 03

Renginyje „Global Talents Digital“ savo kolekcijas pristatys tiek Rusijos, tiek užsienio dizaineriai. Dalyvauja: CHAPURIN, VARVARA ZENINA, into|into, Not for sale, duet.by.me, SAMSHIT, AMARIN jewelry, OLA OLA, BEINUNISON, DANIIL KOSTYSHIN, RABBITHOLE, BAYARTAEV, ophelica, GIDROPLAN, ALKHANASHVILI, Be.Li.Ve. (Rusija / prancūzija), Sushchenko (Rusija / Islandija), CHAIN, VANESA KRONGOLD (Argentina), JAKE LIU (Australija), Florentina Leitner (Austrija / Belgija), FEMME DE MARS (Belgija), Juan de La Paz (Bolivija), GUIDO VERA (Čilė), TOMMAZO Studio (Kipras), Svoboda Ravenstvo Bratstvo (Prancūzija), NS GAIA (Indija), VIVIANO (Japonija), ANNAISS YUCRA (Peru), 13/7 (Lenkija), Också (Ispanija), AFTER WORK STUDIO, RAHEL GUIRAGOSSIAN (Šveicarija), Anciela, LINUS LEONARDSSON (JK), Shell (JAV).

1591734717576885 06

Specialiai projektui „Global Talents Digital“ 8 menininkai sukūrė skaitmeninius kūrinius. Internetinių pristatymų metu žiūrovai išvys rusų menininkų darbus: Sub Sensus (dirbusio su Travisu Scottu), judesio grafikos dizainerio ir kompiuterinės grafikos menininko Fernando Clarke (atsakingas už kompiuterinės grafikos dekoracijas, skirtas muzikinei operetei „Bolshoy“ teatre), taip pat VEL LY (dirbusio su tokiais prekių ženklais kaip „Dior“, „Givenchy“, „Dolce & Gabbana“, „Cartier“, „Lancôme“) ir Egoro Golopolosovo (dirbusio su „Disney“, „Coca-Cola“, „Coach“).

 

Žiūrovai išvys trijų Vokietijos menininkų darbus: 3D menininko Antoni Tudisco (bendradarbiavusio su „Nike“, „Versace“ ir MTV), 3D menininko Marco Tudisco (dirbančio su „Nike“, „Reebok“, „Sprite“ ir daugybe kitų prekių ženklų) ir skaitmeninių technologijų menininko Timo Helgerto (sukūrusio 3D vaizdo įrašų ciklą „Gamtos sugrįžimas“, kuriame jis perteikė vilties žinutę visiems, susidūrusiems su COVID-19 virusu.

 

Italų 3D menininkas Aleksejus Severinas pristatys savo bendradarbiavimo su prancūzų virtualiu modeliu Serah Reikka rezultatą. Menininkas šiuo metu dirba su meno grupe „Recycle“, jų bendri projektai buvo pristatyti Venecijos bienalėje ir Pompidou centre Paryžiuje.

1591735686838046 051591736026457898 04

 

Projekto „Global Talent Digital“ muzikinis takelis - DJ GROOVE.

Daugiau informacijos apie projektą: Globaltalents.digital/en/home

 

Stebėkite projektą gyvai:

susiję straipsniai

Rekomenduojame