Mados savaitė

Tarptautinis tvarios mados renginys suvienys dizainerius kurti tausojant Žemę

Rusijos mados taryba tęsia tarptautinį projektą „Global Talents“, šį kartą idėjų centre – tvari mada ir pagarba Žemei.
Reading time 2 minutes

Antrasis „Global Talents Digital“ renginys bus transliuojamas rugsėjo 4–6 dienomis įvairiomis interneto platformomis. Šį kartą tarptautinis hibridinės mados renginys skirtas tvarumo temai. Bus pristatytos realios ir skaitmeninės tvarios mados kolekcijos iš viso pasaulio. Šiuo metu į „Global Talents Digital“ jau atrenkami 53 dalyviai iš 18 šalių: Argentinos, Bolivijos, Prancūzijos, Vokietijos, Indijos, Airijos, Izraelio, Meksikos, Nyderlandų, Naujosios Zelandijos, Nigerijos, Rusijos, Pietų Afrikos, Pietų Korėjos, Ispanijos, Didžiosios Britanijos, JAV ir Turkijos.
 

Prekių ženklai ir dizaineriai pristatys savo kolekcijas ir bendradarbiavimus įvairiais vaizdo formatais, bus rengiami ir realūs šou, tačiau be žiūrovų. „Global Talents Digital“ rengs internetinę parodą, kurioje bus galima išvysti skaitmeninį meną kuriančių menininkų darbus, įkvėptus atsakingo vartojimo ir siekio tausoti planetą. Tvarios mados dizaineriai rengs įvairias kūrybines dirbtuves, kurių metu bus kuriami dabužiai ir aksesuarai.

 

Naujasis „Global Talents Digital“ projektas skatins įvairovę ir įsitraukimą - dizaineriai pristatys savo darbus pasirinkdami vieną ar apimdami kelias skirtingas kryptis: perdirbimas, pritaikymas, etiška mada, lėtoji mada, „zero waste“. Pristatyti dizainerių darbams bus naudojama papildytoji realybė, ji padės ir žiūrovams tyrinėti tvarią madą. Žiūrovai galės įvairiais raštais, 3D drabužiais ir motyvuojančiomis citatomis papuošti savo nuotraukas, ​​nepirkdami nereikalingų daiktų.

1596874084398668 gtd 4
© „Global Talents Digital“

„Savo projektu plečiame tvarumo ribas, maži vietiniai prekės ženklai veikia pagal darnaus vystymosi ideologiją, nes gamybai pritaiko minimalius išteklius. Projekto idėja - suteikti dizaineriams žinomumą už „Instagram“ ribų, kad jie sulauktų plataus klientų, pirkėjų, garsenybių stilistų ir spaudos dėmesio. Suplanuota programa padės žiūrovams daugiau sužinoti apie tvarumą ir įsitraukti naudojant papildytosios realybės technologiją“, - sakė Alexander Shumsky, Rusijos mados federacijos ir „Mercedes-Benz“ mados savaitės Rusijoje prezidentas.

 

„Dėkojame, kad padėjote japonų dizaineriams žengti į priekį tvarumo srityje. Mūsų mados savaitei trūksta tvarumo, tačiau žinau, kad japonų dizaineriai ir įmonės jau seniai rūpinasi Žeme. Mes galvojame apie tai, ką galime padaryti, kad padėtume mūsų planetai“, - sakė Kaoru Imajo, Japonijos mados savaitės organizacijos direktorius.

1596874084652653 gtd 6
© „Global Talents Digital“

Daugiau informacijos: Globaltalents.digital

susiję straipsniai

Rekomenduojame