Mados savaitė

Romoje pristatyta „Gucci“ 2020 m. kruizinė kolekcija, įkvėpta senovės kultūrų

Mados namų „Gucci“ dizaineris Alessandro Michele Italijos širdyje – Romoje – pristatė naujausią kruizinę kolekciją, persmelktą senojo tikėjimo: „Pagoniškosios šaknys mane ypač žavi ir traukia, tai praeities pasaulis, kurio nebėra.“
Reading time 2 minutes
Vida Press nuotr.

Kadangi naujoji „Gucci“ kolekcija paremta senosiomis kultūromis, jai parinkta ir šią kryptį atspindinti vieta – bene pirmuoju muziejumi pasaulyje tituluojamas Romos meno muziejus, įsikūręs ant Kapitolijaus kalvos. Marmuru išklotomis grindimis tarp skulptūrų sklendė spalvingi modeliai, įkvėpti skirtingų laikmečių – nuo Senovės Romos iki hipių laikų ir 9-ojo dešimtmečio.

Alessandro Michele tęsia vintažines improvizacijas, praėjusių dešimtmečių stiliaus aprangą derindamas su ekstravagantiškomis detalėmis: masyviais sendinto aukso auskarais, riešus įkalinančiomis apyrankių poromis, plačiakraštėmis skrybėlėmis ir blizgiomis kepuraitėmis, kontrastingais puošnių batelių ir nertų kojinių deriniais, plačiais kailio apsiuvais.

Kolekcijoje išvysite ir popkultūros simbolį Peliuką Mikį, šįkart jo atvaizdas puošia megztinius, palaidines, marškinius, sukneles ir rankines. Kruizinėje kolekcijoje pristatytos rankinės vertos ypatingo dėmesio, mat skirtingų jų modelių kaip niekada daug. Pristatytos atnaujintos XX a. viduryje atsiradusios „Gucci Bamboo“ rankinės su bambukinėmis rankenomis, skulptūriški geometrinių formų rankinukai, primenantys dėžutes, tradicinėmis ir spalvingomis „Gucci“ monogramomis marginti dideli krepšiai ir sutraukiamos krepšelio formos rankinės bei originalūs gitarų dėklai, nuo margintų jungtiniu monogramų ir Peliuko Mikio raštu iki vienspalvių, pavyzdžiui, žolės žalumo.

Iš Senovės Romos dizaineris A. Michele pasiskolino ir naujai pateikė togas (istorinius ilgus apsiaustus be rankovių), lengvai krintančias draperijas, lauro lapų vainikus imituojančius auksinius apsiuvus ir aksesuarus bei plokštelinius papuošalus. Naujoji „Gucci“ kolekcija kaip visada teatrališka ir traukianti žvilgsnius gučišku pertekliumi.

 

„Gucci“ 2020 m. kruizinė kolekcija

GUCCI 2020 m. kruizinė kolekcija

Tags

stilius
lofficiellithuania
kolekcija
lofficiel

susiję straipsniai

Rekomenduojame