Mados savaitė

Milane „Gucci“ iškėlė kaukių balių

Džiuzepės Verdžio „Kaukių balius“ – opera, kurią žino daugelis. Tačiau šį kartą ji suskambėjo kitaip, „Gucci“ kūrybos vadovas Alessandro Michele Milano mados savaitėje pristatė savo kaukių balių – naują 2019 m. rudens kolekciją.
Reading time 1 minutes
Vida Press nuotr. (photo is allowed to use only on www.lofficiel.lt)

„Gucci“ 2019-2020 m. rudens ir žiemos kolekcija panašesnė ne į pret-a-porter madą, o į kostiumų paradą, skirtą didžiajai scenai. O galbūt šiandien gatvė ir yra didžioji mados scena? Jau ne pirmus metus gatvės mada įkvepia dizainerius kurti vis drąsiau, vis nenuspėjamiau ir efektingiau. Tiesa mados namai „Gucci“ ekstravaganciją jau pavertė savo išskirtiniu braižu, todėl pristatymuose kai kurie elementai kartojasi kiekvieną sezoną.

 

Naujoji Alessandro Michele kolekcija ne vienam mados entuziastui turėtų palikti įspūdį. Nuo laikotarpių samplaikos, skirtingų stilių iki begalės audinių: mezginiai, metalizuoti audiniai, gipiūras, kailis, tvidas, oda, aksomas, satinas, šilkas... Iš viso pristatyta net 87 modeliai!

 

Rudens kolekcijoje persipina sceninių kostiumų elementai, vintažiniai įvaizdžiai, pankiškas ir istorinis stiliai. Modelių veidai ir plaukai pridengti dekoratyviomis kaukėmis, vienos kaldintos iš metalo, kitos – odinės, nusagstytos ilgais spygliais. Išskirtiniais aksesuarais tapo ne tik šios kaukės, bet ir masyvūs auksu tviskantys kaklo papuošalai, nuo-iki ausis dengiantys elfiški auskarai, pirštines primenantys žiedai, spygliuoti antkakliai ir daugybės modelių kojas puošusios gipiūro pėdkelnės.

 

Rodos, mada įgyja naują veidą. Nuo šiol kiekvienas kursimės unikalius kostiumus savo kaukių baliui, į kurį pakvietimą turime tik mes patys.

susiję straipsniai

Rekomenduojame