Mados savaitė

Jubiliejinė „Jacquemus“ kolekcija pristatyta ant levandų laukuose nutiesto podiumo

Dizaineris Simonas Porte'as Jacquemus atšventė dešimtąjį savo mados namų gimtadienį ir šia proga surengė netikėtą mados šou nuostabiuose levandų laukuose.
Reading time 1 minutes

 

Šiandien mados namus „Jacquemus“ komplimentai lydi kiekviename žingsnyje. Dizainerio Simono Porte'o Jacquemus darbai net lyginami su mados legendos Karlo Lagerfeldo kūryba, o jo kurtais aksesuarais, nuo milžiniškų šiaudinių arba mikroskopinių odinių rankinių iki skulptūras primenančių basučių, užtvindytas visas instagramas.

 

Šįmet „Jacquemus“ skaičiuoja jau dešimtus kūrybos metus, šia proga Valensole, violetinių levandų laukuose, mados namai surengė jubiliejinį pristatymą, skirtą 2020 metų pavasariui ir vasarai.

 

Rožiniu kalvomis vilnijančiu podiumu žingsniavo modeliai, vilkintys vasaros, safario ir kelionių įkvėptus derinius. Platūs moteriški kelnių kostiumai, ilgos „parašiutinės“ suknelės, plačiakraštės šiaudinės skrybėlės, standūs marškiniai ir švarkeliai didelėmis kišenėmis, smulkūs langeliai, dryžiai, gėlių raštai ir visa paletė vaiskių spalvų: žydra, jūros mėlis, rausva, oranžinė, žalsvi, chaki tonai ir geltoni atspalviai – mados pasaulio laukia dar viena moderni vasara. Jau ne pirmoje „Jacquemus“ kolekcijoje susilieja laisvalaikio, sporto ir klasikos elementai, žaisdamas priešingybėmis dizaineris sukuria neįpareigojančiai elegantišką atostogų stilių.

/

Mados namų  „Jacquemus“ nuotraukos

Tags

susiję straipsniai

Rekomenduojame