Mados savaitė

Juodieji „Valentino“ rojaus perlai

Dizaineris Pierpaolo Piccioli, pristatęs 2019 m. pavasario kolekciją, tęsia naujo „Valentino“ identiteto paieškas.
Reading time 1 minutes

Naujoje mados namų „Valentino“ 2019 m. pavasario ir vasaros kolekcijoje beveik trečdalį įvaizdžių sudarė nuo-iki juodai vilkintys modeliai. Kinematografinė juodų atspalvių kolekcijos pradžia buvo tarsi tylos, kurioje gimsta naujas „Valentino“ kūrybinis veidas, simbolis.

 

Kai buvusi „Valentino“ dizainerė ir Pierpaolo Piccioli kolegė Maria Grazia Chiuri pasitraukė į mados namus „Dior“, P. Piccioli vairuoti „Valentino“ mados laivą liko vienas. Nuo tada šių mados namų kolekcijos ėmė akivaizdžiai keistis: daugiau apimčių, daugiau raštų, įdomesnių siluetų, drąsesnių idėjų ir gigantizmo. Pastarąjį šįkart atspindėjo milžiniškos skrybėlės, odiniai plunksnomis dekoruoti krepšiai ir platinti drabužių siluetai.

 

Kurdamas šią pavasario ir vasaros kolekciją P. Piccioli galvojo apie menininkų pabėgimus į rojų, ten – kur jie galėtų atskleisti savo identitetą. Dizaineris sakė: „Šiandien visi kalba apie pabėgimą ir išsilaisvinimą. Bet aš tuo netikiu, manau, kiekvienas turėtų atskleisti savo tapatybę gyvendamas ten, kur jam norisi.“

„Valentino“ 2019 m. pavasaris ir vasara

/

susiję straipsniai

Rekomenduojame