Mados savaitė

„Michael Kors“ kolekcija užbūrė prabanga alsuojančia kaimo stilistika

Naujausioje „Michael Kors“ kolekcijoje prabangius, kaimo įkvėptus siluetus pristatė tokie supermodeliai kaip Bella Hadid, Kaia Gerber ir Adut Akech.
Reading time 1 minutes
Bella Hadid, mados namų MICHAEL KORS nuotr.

Dizaineris Michaelas Korsas 2020 m. rudens kolekcija siekė sukurti jaukaus puošnumo įspūdį. Jis pateikė savo viziją, kaip suderinti madą ir patogumą, supindamas kaimo įkvėptus siluetus ir glamūrą. Ši vizija nenuvylė – naujoji kolekcija įvardyta viena stipriausių, pristatytų pastaruoju metu.

 

Pasak mados namų, rudens kolekcija ragina atsikratyti nuolatinio skubėjimo, skirti šiek tiek laiko pabėgti į gamtą ir pasikrauti naujos gyvybinės energijos. Žinoma, ne visi galime persikelti į kaimą kada panorėję, todėl „Michael Kors“ pateikia variantus, kaip susikurti jaukų ir neįpareigojantį įvaizdį, tačiau vis tiek alsuojantį mada ir šiuolaikiškumu.

 

Vilnos apsiaustai, languoti audiniai, platūs megztiniai, midi ilgis, derinamas su ilgaauliais, sijonais virtę šalikai, ilgi kailiai, karvių kailio raštas, avikailiai ir neutralių žemės atspalvių paletė kuria kaimiškos stilistikos įspūdį. O prašmatnią atsvarą kaimui suteikia stiprūs elegantiški siluetai, prabangūs audiniai, jojikų unifromų ir aristokratiško įvaizdžio detalės bei „Michael Kors“ būdingas blizgesys.

/

Mados namų MICHAEL KORS nuotr.

susiję straipsniai

Rekomenduojame