Mados savaitė

Didžiuosius rūmus „Chanel“ pavertė paplūdimiu

Dizaineris Karlas Lagerfeldas netikėtai įkurtoje pakrantėje pristatė naują pavasario kolekciją.
Reading time 2 minutes

2019 m. pavasario ir vasaros kolekcijoje dominavo pastelinių tonų tvido kostiumėliai, gaivūs margaspalviai raštai ir trys simbolinėmis vadinamos „Chanel“ spalvos: balta, smėlio ir juoda. Balta – tai modernios mados namų idėjos ir dizainerės Coco Chanel pamėgtos baltosios kamelijos žiedo atspindys. Smėlio pustoniai – subtili ir moteriška elegancija, o juoda – tvirtybė ir amžina klasika. Greta neutralių atspalvių K. Lagerfeldas įterpė vaiskių ir pastelinių spalvų, būdingų pavasario sezonui.

 

Smėlėta pakrante, įkurdinta Paryžiaus Didžiuosiuose rūmuose, žengė manekenės, vilkinčios spalvoto tvido kostiumėlius, margintas sukneles, atostogų tunikas ir  odinius ansamblius. Garsiuosius „Chanel“  švarkus dizaineris dekoravo perlais, puošniomis sagomis, siuvinėjimais ir kontrastingų spalvų apsiuvais. Ant drabužių ir aksesuarų nutūpė logomanijos tendenciją tęsiantis didžiosiomis raidėmis išraitytas mados namų vardas ir „Chanel“ logotipo variacijos.

Tvido kostiumėlius K. Lagerfeldas pristato kasmet, tačiau kiekvienoje kolekcijoje dizaineris stengiasi pateikti naują jų versiją. Šį kartą kostiumėliams ir ilgintiems švarkams būdingas platesnis siluetas, trumpintos rankovės, didesnės kišenės ir platinta 9-ojo dešimtmečio pečių linija.

/

Rivjeriškos gaivos kolekcijai suteikė ne tik švelni spalvų gama, plazdantys audiniai, bet ir aksesuarai: šiaudinės provanso stiliaus skrybėlės ir kepurės su snapeliu, pintos ir paplūdimio kamuolio formos rankinės, įsispiriami bateliai perregimo plastiko kulnais.

 

Jau dabar kalbama, kad kai kurie kolekcijos aksesuarai taps kitų metų stiliaus kelrodėmis žvaigždėmis. Tai iš grandinėlių bei raidžių suverti diržai, masyvūs 9-ojo dešimtmečio auskarai ir dvigubos „Chanel“ logotipais dabintos rankinės.

„Chanel“ 2019 m. pavasaris ir vasara

/

Nuotraukos - iš mados namų „Chanel“ archyvo

susiję straipsniai

Rekomenduojame