Mados savaitė

Prasideda „MBFW Russia“ mados savaitė

Spalio 19–23 dienomis Rusijoje vyks „Mercedes-Benz“ mados savaitė.
Reading time 4 minutes

Rusijos „Mercedes-Benz“ mados savaitėje naujausias kolekcijas pristatys apie 60 dizainerių ir mados namų, o visi pristatymai bus transliuojami socialiniuose tinkluose ir partnerių internetinėse svetainėse.

 

Dėl pasaulinės pandemijos šįmet mados savaitės organizatoriai dėmesį sutelkė į nuotolines pristatymų transliacijas. „Mūsų tikslas yra užkirsti kelią spūstims ir laikytis visų sanitarinių reikalavimų ir rekomendacijų, įvestų dėl koronavirusinės infekcijos plitimo. Šiandien mūsų prioritetas yra dalyvių ir svečių saugumas“, - sako Rusijos mados tarybos ir„ Mercedes-Benz “mados savaitės Rusijoje prezidentas Aleksandras Šumskis.

1603125643352027 3

„MBFW Russia“ sujungs tiesiogiai transliuojamus pristatymus iš skirtingų miestų ir šalių. Šį kartą „Mercedes-Benz“ mados savaitėje bus rengiami specialūs Rusijos dizainerių pristatymai, vyksiantys Sankt Peterburge, Sočyje, Krasnodare ir Jakutske. Taip pat renginio metu vyks bendras indoneziečių dizainerių pristatymas, tiesiogiai transliuojamas iš Džakartos. „MBFW Russia“ dalyvaus ir mados ženklai iš Argentinos, Peru, Jungtinės Karalystės bei JAV.

 

„Susidūrimas su naująja COVID-19 realybe mums suteikė išskirtinę galimybę eksperimentuoti mados savaitės formatu. „MBFW Russia“ taps pirmąja mados savaite, kuri tiesiogiai transliuos pasirodymus iš 6 skirtingų vietų visame pasaulyje, tai sudėtinga tiek technologiniu, tiek organizaciniu požiūriu. Šis formatas turės didelį potencialą būti plėtojamas ir pasibaigus pasaulinei pandemijai“, - įsitikinęs Aleksandras Šumskis.

1603126632067263 1

Naujų kolekcijų pristatymus žiūrovai galės stebėti įvairiose internetinėse platformose ir žiniasklaidos svetainėse, taip pat „VK“ - pagrindiniame Rusijos ir NVS socialiniame tinkle. Pradedant pirmuoju virtualiu sezonu pavasarį, „MBFW Russia“ projektai per pusmetį pritraukė 2,5 mln. sekėjų iš Rusijos ir kitų šalių.

 

Siekdama paremti kylančius talentus pandemijos sukelto ekonomikos nuosmukio metu, „Mercedes-Benz“ mados savaitė Rusijoje ir „Fashion Fund“ pradėjo paramos programą, skirtą Rusijos dizaineriams. Iš 50 kandidatų buvo išrinkti 13 nugalėtojų: Lokoto, Marfa Fedorova, Lubovi, BUTS8, k∅d, Ola Ola, Les ’- Lesia Paramonova, Maison Esve, 1377, Maison Kaleidoscope, Za_Za, Mad Daisy, Innominate. Jiems suteikta „Fashion Fund“ parama, tad dizaineriai galės pristatyti savo kūrybą „Mercedes-Benz“ mados savaitėje be dalyvio mokesčio.

1603126618657702 save the date

 „MBFW Russia“ toliau plečia skaitmeninės erdvės horizontus ir naują sezoną kartu su Jungtinės Karalystės skaitmenizuota didmeninės prekybos platforma „BrandLab Fashion“ sukūrė virtualią „Pop-Up Shop“ salono versiją. Neišeidami iš namų, lankytojai galės išmėginti interaktyvų 3D turą ir tyrinėti 16 Rusijos mados ženklų kolekcijas, taip pat tiesiogiai įsigyti drabužių ir aksesuarų. Spalio 19 d. atidarytame virtualiame butike bus pristatomi prekės ženklai: Amarin, Ola Ola, Maison Esve, Ría Studio, Not for sale, Leather Like Wood, Gerda 2 store, Dzhanelli Jewellery, Rcp4.5, General VI, Two Eagles, Lubovi, Blanc, Brevno, Vakproject, Yana Besfamilnaya. 

 

1603126639421421 virtual showroom pop up shop
1603126643388760 virtual showroom pop up shop

Stebėkite „MBFW Russia“ tiesiogiai:

susiję straipsniai

Rekomenduojame