Mados savaitė

Milano mados savaitė: saulės nubučiuota „Fendi“ 2020 m. pavasario kolekcija

Naujoji FENDI pavasario ir vasaros kolekcija įtraukia į vasarišką fiestą.
Reading time 3 minutes

Milane pristatyta mados namų Fendi 2020 m. pavasario ir vasaros kolekcija, dedikuota saulės šilumai ir jos lydimam džiaugsmingam itališkam gyvenimo būdui. Šį kartą didžioji modelių dalis nuspalvinta gelsvais, oranžiniais, kario, medaus ir įvairiais rudais atspalviais, suteikiančiais rūbams vasariškos nuotaikos.

 

Naktinėms vasaros linksmybėms Fendi dizainerė Silvia Venturini Fendi siūlo puoštis akinančiai blizgančiomis sujuosiamomis suknelėmis ir palaidinėmis, prie kurių derina iš kartoliukų sunertas puošnias delnines, pažymėtas dvigubu F logotipu. Taip pat pristatytos ir vakarui, ir dienai tinkamos aksominės suknelės, margintos retro stiliaus gėlių raštais. Naujoje kolekcijoje gėlės užima itin svarbią vietą, jų žiedais nusėtos ne tik suknelės, bet ir sijonų bei švarkelių ansambliai, lietpalčiai, dygsniuoti švarkeliai, marškiniai, žvejo kepuraitės ar didelės paplūdimio rankinės. Gėlėmis margintas net kailis ir kailinių pamušalai.

 

Kitas dizainerės pasirinktas marginimas - smulkūs gingham tipo langeliai. S. Venturini siūlo vilkėti languotas marškinių tipo ir perregimas sukneles, plačius kailinius (ilgesni standžiai sujuosti diržais), trumpučius šortus ir nepamiršti aksesuarų: kailinių languotų šalikų ar tabako spalvos rankinių. 

 

Verta atkreipti dėmesį į 2020 m. pvasario ir vasaros kolekcijose plačiai naudojamą verstą odą. Šios netrūko ir Fendi pristatyme: ilgi lietpalčiai, perforuotos odos suknelės, švarkai plačiais atvartais, maksi dydžio rankinės - visa tai siūta iš verstos odos. 

 

Kolekcijoje gausu ir nėrinių bei pynimų. Pristatytos iš odos juostelių supintos kiauraraštinės rankinės, nuo nedidelių Baguette modelių iki minkštai sukritusių Peekaboo. Kiauraraščiu megztos ir 70-ųjų stiliaus palaidinės, midi ilgio pieštuko silueto sijonai. 

 

Dar vienas elementas, sulaukęs dizainerės dėmesio, - dygsniuoti audiniai, iš kurių pasiūti švarkeliai trikampiais nusmailintais atvartais, mini sijonai, maksi ilgio kelnės aukštintu juosmeniu, lengvos striukelės ir lietpalčiai. Dygsniuotus rūbus Venturini Fendi siūlo vilkėti kartu - kaip ansamblius. Apskritai ansamblių šioje kolekcijoje nemažai - ne tik dygsniuotų audinių, bet ir margintų vienodais gėlių raštais ar langeliais. 

 

Pasak Silvios Venturini, kurti šią kolekciją nebuvo lengva, mat anksčiau mados namams Fendi ji kūrė kartu su kolega Karlu Lagerfeldu. "Kurdama kolekciją šį kartą jaučiau ypatingą atsakomybę už kiekvieną pasirinkimą, nes jo (Karlo Lagerfeldo - aut. past.) nebėra šalia. Tačiau dėkoju savo ištikimiems palydovams - Charlotte Stockdale, Amandai Harlech ir dukroms Delfinai bei Leonettai. Šie žmonės visuomet man pasako tiesą. Manau, labai svarbu būti apsuptam tų, kurie nepiktnaudžiauja aikčiojimais "Kaip gražu!", o išreiškia konstruktyvią kritiką", - sakė dizainerė.

/

Mados namų FENDI nuotraukose

susiję straipsniai

Rekomenduojame