Mados savaitė

Paskelbta, kada vyks Niujorko mados savaitė ir kokie pokyčiai jos laukia

CFDA paskelbė, kad Niujorko mados savaitė, skirta 2021 m. pavasariui ir vasarai, vyks skaitmeniniu būdu ir susitrauks iki trijų dienų.
Reading time 1 minutes
Lofficielitalia.com nuotr.

Pasaulį apėmusi koronaviruso pandemija pakeitė mūsų gyvenimo būdą, kai kurie verslai dėl apribojimų patyrė finansinių sunkumų ir neatsilaikė, o kiti, prisitaikę prie esamos situacijos ir pasitelkę naujus kūrybinius sprendimus, atsitiesė. Pakeistos buvo ir strategijos, ne vienas ženklas vos per kelias savaites ėmėsi elektroninės prekybos, mados namai pristatė kolekcijas nuotoliniu būdu, įvyko ir pirmieji skaitmeninės mados renginiai.

 

Dabar pamažu aiškėja ir kas sezoną rengiamų mados savaičių informacija, akivaizdu – tokių, kokios buvo rengiamos anksčiau, nebeišvysime, mados pasaulis persikelia į skaitmeninę erdvę. Amerikos mados dizainerių taryba (CFDA) paskelbė, kad Niujorko mados savaitė, kurioje bus pristatomos 2021 m. kolekcijos, susitraukia iki trijų dienų. Pristatymai vyks rugsėjo 14–16 dienomis, pateikę paraiškas ženklai turės galimybę pristatyti kolekcijas pratęsus savaitę dar viena diena. Pasirodymai vyks skaitmeniniu būdu, gyva auditorija nedalyvaus, o tai leis sutrumpinti laiką tarp madų šou. Toks sprendimas gali pakišti koją kai kuriems mados namams, jau pasirodė keli garsių dizainerių pareiškimai, kuriais jie atsisako dalyvauti Niujorko mados savaitėje. Vieni pirmųjų pasitraukė Marcas Jacobsas ir Michaelas Korsas - du ryškiausi Niujorko mados savaitės vardai.

susiję straipsniai

Rekomenduojame