Mados savaitė

Paryžiaus hipodrome podiumu sklendė dioriškos balerinos

„Dior“ Paryžiaus mados savaitėje pristatė 2019 m. pavasario kolekciją.
Reading time 1 minutes

Prieš dvejus metus prie „Dior“ kūrybos komandos prisijungusi dizainerė Maria Grazia Chiuri pristatė jau 13-ąją kolekciją. Nuo pat pirmojo šou šiuose mados namuose dizainerės kūrybą lydėjo bent kraštelis plazdančio tiulio, lašelis prancūziškos elegancijos ir ne viena daili eilutė.

 

Naujausiame pavasario ir vasaros pristatyme netrūko nė vieno šių elementų – podiumu lengvais žingsniais plaukė romantiškos „Dior“ balerinos. Kolekcija buvo tarsi supinta iš dviejų skirtingų krypčių – svajingos šokėjos ir nuotykių ištroškusios keliautojos paveikslų.

 

Svajoklės demonstravo tiesiogiai baleto tematiką atspindinčius rūbus ir aksesuarus: plonyčio drapiruoto tiulio sukneles, ilgas ir santūrias trikotažo tunikas, puantų tipo batelius bei M. Grazia Chiuri skiriamuoju ženklu tapusias siuvinėto perregimo audinio sukneles. Keliautojos pristatė sluoksniais vilkimas tinklines suknias, plačius batika dažytus džinsus, siuvinėtus chaki spalvos marškinius, safario stiliaus šortus ir kelnes.

 

Kaip ir kiekvienos „Dior“ kolekcijos pabaigoje, 2019 m. pavasario ir vasaros šou uždarė fėjiškos vakarinės suknios, vilnijančios prabangiai tviskančiais audiniais.

„Dior“ 2019 m. pavasaris ir vasara

/

Kolekcijos vaizdo įrašą galite pamatyti ČIA.

Nuotraukos - mados namų „Dior“ archyvas, www.dior.com

 

susiję straipsniai

Rekomenduojame