Mados savaitė

Paryžiuje pristatyta „Off-White“ 2019 m. pavasario kolekcija

Jau kurį laiką visų akys krypsta į pripažinimo sulaukusių mados namų „Off-White“ dizainerio Virgilo Abloh darbus. Naujausias kūrinys - 2019 m. pavasario kolekcija.
Reading time 2 minutes

Šįmet dizaineris V. Abloh pristatė savo pirmąją mados namams „Louis Vuitton“ kurtą vyrų 2019 m. pavasario kolekciją. Dabar atėjo metas jo asmeninių mados namų „Off-White“ moterų pavasariui.

 

„Off-White“ madų šou atidarė bene populiariausių šiandienos manekenių duetas – Bella Hadid ir Kendall Jenner. Naujoji kolekcija, pavadinta „Track and Field“ (lengvoji atletika), iš tiesų priminė žaidynes. Podiumas buvo išpieštas bėgimo takelių lygiagretėmis, ekrane švytėjo modelių pavardės, o įvaizdžiai, be abejo, įkvėpti sporto pasaulio.

 

Pusę kolekcijos sudarė nuo-iki balti modeliai, kita dalį – daugiau spalvų: neonu akinanti žaliai geltona, žydri ir chaki atspalviai, pilka ir juoda. Akcentu tapo neoniniai ansambliai, marginti gyvačių odos raštu. V. Abloh vadinamas jaunimo kultūros šaukliu, kurdamas „Off-White“ kolekcijas jis atranda unikalų skambesį derindamas priešpriešas. Šį kartą tai buvo sporto tema ir lolitiškas įvaizdis: plazdantys perregimi ir romantiški perforuoti audiniai, tiulio sijonai bei minkštas aksomas.

 

Naujoje „Off-White“ kolekcijoje gausu „Nike“ elementų, nuo dekonstruotų kojinių, iš kurių pasiūtos liemenės, dviratininkų šortai ir tamprės, iki logotipų, nugulusių ir ant rūbų, ir ant avalynės. Po sėkmingo bendradarbiavimo su šiuo prekės ženklu, V. Abloh ketina su „Nike“ sieti ir būsimus 2019 m. darbus.

„Off-White“ 2019 m. pavasario ir vasaros kolekcija – vaizdo įraše

„Off-White“ 2019 m. pavasario ir vasaros kolekcija - vaizdo įraše:

Pagr. nuotrauka - iš mados namų  „Off-White“ archyvo 

susiję straipsniai

Rekomenduojame