Mados savaitė

Naujoji „Prada“ kolekcija vyrams - sugrįžimas į tėvų ir senelių spintas

Vyriška PRADA 2021 m. rudens kolekcija išsiskiria audinių gausa, atspindinčia poreikio lytėti svarbą. „Pastaruoju metu mums taip trūksta galimybės paliesti ir pajausti, todėl rudens kolekcijai parinkome daugybę skirtingų audinių ir mezginių, kuriais norime sužadinti lytėjimo galią“, - sako mados namų vadovė Miuccia Prada.
Reading time 1 minutes
Mados namų PRADA nuotr.

„Prada“ vyriškoje rudens kolekcijoje susipina skirtingi audiniai - nuo trikotažo, žakardo, nailono ar tvido iki vilnos ir aksomo. Šį kartą kūrybos vadovė Muccia Prada ir jai talkinantis dizaineris Rafas Simonsas pasirinko tamsesnę spalvų gamą, kurią paįvarino ryškiais akcentais: raudona, violetine, medaus geltona, oranžine ir žydra. Pristatyti tiek plačių „oversized“, tiek prigludusių rūbų siluetai, vieni mena 7-ąjį dešimtmetį, kiti pasiskolinti iš 8-ojo.
 

Kolekcijoje vyrauja drabužių sluoksniavimas. Klasikiniai švarkai ar megztiniai vilkimi atsmauktomis rankovėmis, išryškinančiomis po jais esančius raštuotus golfus, striukės sluoksniuojamos su megztiniais ir megztomis liemenėmis, platūs paltai žvilgsnius traukia dvigubomis apykaklėmis, bomber stiliaus striukės - megztu margintu pamušalu. Ekstravagantiškai atrodo megztų kostiumėlių ir milžiniškų raštuotų megztinių deriniai, o aksesuarų gretose išsiskiria ryškiaspalvės pirštinės su prisiūtomis didelėmis piniginėmis.

Vyriški drabužiai PRADA FW21

susiję straipsniai

Rekomenduojame