Mados savaitė

„Ralph Lauren“ prabanga prancūziškame restoranėlyje

Mados namai „Ralph Lauren“ Niujorke pristatė auksu tviskančią šiltojo sezono kolekciją.
Reading time 1 minutes
„Ralph Lauren“ nuotr.

Amerikiečių mados namai „Ralph Lauren“ kviestiniams svečiams surengė pusryčius savo salone Madisono aveniu, primenančiame ne parduotuvę, o ištaigingus rūmus. Pusryčių metu pristatyta naujausia 2019 m. pavasario ir vasaros kolekcija. Specialiai šiam mados šou salonas buvo dekoruotas tarsi paryžietiškas restoranėlis: gracingos kėdės, marmuro stalai, vardiniai puodeliai ir kava, odinės bistro sofos ir, žinoma, pavasariškai nuteikiančios gyvų gėlių puokštės.

Naujoji kolekcija – vakarinės ir uniforminės aprangos samplaika, kurioje persipina glamūras, marinistinis stilius ir griežta klasika. Auksu tviskančios suknelės (kurių kaina siekia ir 17 tūkst. dolerių), modernizuoti frakai, itin plačios kelnės, klasikiniai marškiniai, paradiniai švarkai, elegantiški kokteiliniai kombinezonai ir baltomis kamelijomis pražydusi organza – visa persmelkta elegancijos ir subtilios prabangos.

Modelis Bella Hadid, Vida Press nuotr.

Šį kartą žinomų veidų netrūko nei prie stalelių, kur buvo susirinkę svečiai, nei ant podiumu virtusių salono laiptų. Iš pirmosios eilės kolekciją stebėjo modeliai Karlie Kloss ir Rosie Huntington-Whiteley, stilistė Grace Coddington, aktorės Zazie Beetz, Rainey Qualley ir Camilla Belle, amerikietiško „Vogue“ vyr. redaktorė Anna Wintour. Naujausius „Ralph Lauren“ kūrinius demonstravo Taylor Hill, Bella Hadid, Sasha Pivovarova, Chanel Iman, Candice Swanepoel, o madų šou pabaigė Anja Rubik, papuošta auksiniu žemę siekiančiu apsiaustu.

„Ralph Lauren“ 2019 m. pavasaris ir vasara

/

Nuotraukos - RALPH LAUREN, www.ralphlauren.com

susiję straipsniai

Rekomenduojame