Mados savaitė

Įspūdinga kylančios žvaigždės R.Quinno 2019 m. rudens kolekcija

Pripažinimo sulaukęs jaunas britų dizaineris Richardas Quinnas gerbėjams padovanojo dar vieną gėlių žiedais ištapytą kolekciją.
Reading time 2 minutes
© Guillaume Roujas / Nowfashion

Pastaraisiais metais 29-erių londoniečio Richardo Quinno žvaigždė ėmė spindėti vis ryškiau ir ryškiau. 2014 m. baigęs mados raštų kūrimą Šv. Martino meno ir dizaino koledže, jau po poros metų Richardas gavo specialią „Stella McCartney“ stipendiją. Šiame koledže jis tęsė mados mokslus, o jo baigiamoji kolekcija laimėjo „H&M“ dizaino apdovanojimą ir 50 tūkst. eurų prizą.

 

Netrukus dizainerio paklausa išaugo tarsi ant mielių, jo kūrinių užsigeidė didžiausios pramogų ir mados pasaulio žvaigždės. Amal Clooney, Adwoa Aboah, Lady Gaga, Rita Ora, Giovanna Battaglia Engelbert, Beyonce, Phoebe Waller-Bridge – tik keli klienčių pavyzdžiai.
 

R. Quinno 2018 m. rudens kolekcijos šou iš pirmosios eilės stebėjo amerikietiškojo „Vogue“ vyr. redaktorė Anna Wintour ir pati Jungtinės Karalystės valdovė Elizabeth II. Vėliau karalienė įteikė jam specialų Karalienės Elizabeth II apdovanojimą už indėlį britų kūrybai.
 

Būtent išskirtiniai akyse mirguliuojantys raštai ir išgarsino šį dizainerį. Jo kolekcijos nuo-iki margintos gėlėmis, taškais, skarelių raštais, turkiškais mėnuliais ar gyvūnų kailio motyvais. Visi šie raštai perpinti vieni su kitais, tad iš tiesų raibsta akyse. Kitas dizainerio kūrybos išskirtinumas – drąsūs siluetai, primenantys teatrališkus kostiumus.

 

Naujoje 2019-2020 m. rudens ir žiemos kolekcijoje Richardo Quinno modeliai ne tik žydi ištisais sodais, bet langeliais, skaliko dantų raštais, užburia ryškiomis spalvomis ir 8-ojo bei 9-ojo dešimtmečių dvasia alsuojančia stilistika. Įspūdingai atrodo dar platesni rūbų siluetai: pečiai, pūstos rankovės, milžiniški kaspinai ir dideli balenciagiški sijonai bei suknelės. Tai dar vienas mados spektaklis, surengtas jaunojo talento.

susiję straipsniai

Rekomenduojame