Mados savaitė

Naujoje „Saint Laurent“ kolekcijoje – dar galingesnės rokenrolo glamazonės

Mados namai „Saint Laurent“ Paryžiuje pristatė 2019 m. pavasario ir vasaros kolekciją.
Reading time 2 minutes

Dizaineris Anthony Vaccarello toliau veda mados namus „Saint Laurent“ rokenrolo glamazonių keliu. Naujausioji 2019 m. pavasario ir vasaros kolekcija buvo įkvėpta 7-ojo, 8-ojo ir 9-ojo dešimtmečių. Paskutiniaisiais praėjusio šimtmečio dešimtmečiais moterys tapo laisvesnės ir galingesnės nei anksčiau, ne tik viena po kitos ėmė rastis moterų valdomos kompanijos, bet ir išlaisvėjo jų seksualumas – visa tai atspindėjo ir mados pasaulis.

 

A. Vaccarello garsėja gebėjimu meistriškai sujungti moteriškumą ir vyriškumą, mikro ilgiais pabrėžti galią, o ne vulgarumą, jo aistra juodai spalvai, odai ir rokenrolo stilistikai kuria tai, ko žūtbūt geidžia šiandieninis klientas – pasimatuoti maištingojo laikotarpio madą ir priklausyti laisvės kartai.

 

Šioje „Saint Laurent“ kolekcijoje daugiau spalvų, daugiau drąsos ir atvirai demonstruojamo seksualumo. Bene svarbiausias drabužis – dendiškas švarkas, kurio variacijų buvo galybė: elegantiški smokingai, klasikiniai švarkai dvieiliu užsegimu, husarų, odiniai, spalvingo aksomo, blizgūs ir siuvinėti aplikacijomis. Kolekcijoje pristatyti nepriekaištingo kirpimo švarkai ir kostiumai tęsia Yves'o Saint Laurent'o legendą, o A. Vaccarello rokenrolas suteikia mados namams naujo skambesio.

 

Kolekciją demonstravo garsūs modeliai: Abbey Lee Kershaw, Freja Beha Erichsen, Kaia Gerber, Binx Walton, Jamie Bochert, Anja Rubik. Šį kartą manekenėms teko užduotis platforminiais aukštakulniais kulniuoti podiumu tapusiu baseinu. Galimybę gyvai stebėti „Saint Laurent“ madų šou turėjo ne tik kviestinė žvaigždės, bet ir Trocadéro aikštėje susirinkę paryžiečiai.

„Saint Laurent“ 2019 m. pavasaris ir vasara

„Saint Laurent“ 2019 m. pavasaris ir vasara

Pagr. nuotrauka - mados namų „Saint Laurent“ archyvas, www.ysl.com

susiję straipsniai

Rekomenduojame