Mados savaitė

Paryžių nutvieskė viena laukiamiausių - SAINT LAURENT kolekcija

Mados namai „Saint Laurent“ Paryžiuje pristatė 2020 m. pavasario ir vasaros kolekciją, įkvėptą etnostiliaus ir rokenrolo.
Reading time 2 minutes

Paryžiuje, greta stūgstančio Eifelio bokšto, mados namų „Saint Laurent“ dizaineris Anthony Vaccarello pristatė naują pavasario ir vasaros kolekciją, atskleidusią unikalią Yves'o Saint Laurent'o kūrybinę dvasią ir elegantiškus siliuetus.

 

Kolekcijoje persipynė A. Vaccarello pamėgtas rokenrolas, kurį šis interpretuoja jau ne pirmoje kolekcijoje, ir rusiška boho stilistika. Anuomet dizaineris Yves’as Saint Laurent’as idėjų savo kolekcijoms sėmėsi ir iš kelionių į Japoniją, Indiją, Kiniją, Ispaniją, o ypač jį žavėjo Rusijos kostiumo nagrinėjimas.

 

2020 m. pavasario kolekcijoje modeliai vilkėjo auksiniais motyvais siuvinėtas perregimas palaidines, sukneles ir midi ilgio sijonus, prie kurių buvo priderinti ilgi odiniai batai minkštai sukritusiais aulais: auksiniai, žaliai mėlyni, bordiniai, leopardų kailio ir gyvačių odos rašto. Aristokratijos skambesį kūrė ilginti aksominiai švarkai, kurių atsvara tapo odiniai mini šortai, o bohemišką stilių atspindėjo plazdantys siluetai, platūs liemenį suveržę diržai, trumpos liemenės, masyvių apyrankių eilės, Aladino stiliaus kelnės ir blizgiomis skaromis apsuktos modelių galvos. 

/

Antrąją kolekcijos dalį sudarė daugiau nei 40 nuo-iki juodų įvaizdžių, nuo žėrinčių švarkų, kombinezonų iki šortų kostiumų. Finaliniu madų šou modeliu tapo garsioji Naomi Campbell, ant nuogo kūno vilkėjusi blizgiais žvyneliais siuvinėtą juodą smokingą. 

 

Šią kolekciją galime apibūdinti kaip praeities ir ateities sintezę, vienijančią dizainerio Yves'o Saint Laurennt'o kūrybinius kodus ir Anthony Vaccarello gebėjimą pritaikyti istoriją modernumo ieškantiems šiandienos klientams.

/

Mados namų SAINT LAURENT nuotraukos

Tags

susiję straipsniai

Rekomenduojame