Mados savaitė

„Versace“ kolekcijoje pasirodė netikėta viešnia

Dizainerė Donatella Versace į mados pasaulį grįžo atnaujinusi „Versace“ veidą.
Reading time 1 minutes

2018 metų pavasario šou Donatella Versace skyrė brolio ir mados namų „Versace“ įkūrėjo Gianni Versace atminimui, o naujoji – 2019 m. kolekcija tapo jos naujos vizijos pradžia. Nebeliko glamūrinių amazonių, pamėgtų auksu spindinčių barokinių raštų ir atvirai demonstruojamo seksualumo.

 

Naujausioje kolekcijoje persipynė skirtingi laikotarpiai: geometriniai aštuntojo dešimtmečio raštai ir smulkiomis gėlėmis margintos skiautinių suknelės, devintajam dešimtmečiui būdingi odiniai drabužiai ir dešimtojo deš. stilistika.

 

Netikėtumu tapo ant „Versace“ podiumo pasirodęs 90-ųjų supermodelis Shalom Harlow. Iš Kanados kilusi manekenė yra papuošusi šešis „Vogue“ viršelius, buvo viena iš televizijos laidos „House of Style“ vedėjų, mados namų „Chanel“, „Alexander McQueen“, „Marc Jacobs“ ir „Salvatore Ferragamo“ numylėtinė. Žinoma, supermodelis pristatydavo ir „Versace“ kolekcijas.

 

Be Shalom Harlow „Versace“ podiumu žengė ir kiti garsiausi šių dienų modeliai: Kaia Gerber, Kendall Jenner, Irina Shayk, Emily Ratajkowski, Gigi ir Bella Hadid bei Natasha Poly.

„Versace“ 2019 m. pavasario ir vasaros kolekcija:

susiję straipsniai

Rekomenduojame