Mados savaitė

VERSACE 2020 m. pavasario kolekcijos žvaigžde tapo J.Lopez ir legendinė palmių suknelė

Milano mados savaitės pažiba - spalvinga ir gundanti mados namų VERSACE kolekcija.
Reading time 2 minutes

Donatella Versace Milano mados savaitėje pristatė naujausią 2020 m. pavasario ir vasaros kolekciją, mados ekspertų apibūdintą kaip žavesio ir moteriškumo šedevras.

 

Finaliniu kolekcijos rūbu tapo atnaujintas garsiosios palmių šakelėmis margintos suknelės modelis, kuriuo vilkėdama podiumu žengė dainininkė ir aktorė Jennifer Lopez. Ši suknelė užkariavo mados pasaulį, kai 2000 m. „Grammy“ apdovanojimų ceremonijoje ja pasipuošė J.Lo. Žalią palmėmis margintą suknelę itin gilia iškirpte mados namai interpretavo dar ne kartą ir, žinoma, kaskart koncertų turuose ar vaizdo klipuose naują jos modelį vilkėdavo ta pati J.Lopez.

Ši suknelė pakeitė mados istoriją ir tapo vienu labiausiai linksniuojamų apdarų. Tąkart, po „Grammy“ apdovanojimų, internautai daugiau nei 600 tūkst. kartų iš interneto parsisiuntė nuotrauką, kurioje J.Lo vilkėjo diskusijas sukėlusią „Versace“ suknelę. Kad susidorotų su neįtikėtinu paieškų skaičiumi, „Google“ buvo priversti paleisti „Google“ vaizdų įrankį.

 

Po dvidešimties metų istorija pasikartoja: legendinę suknelę perkūrė nuostabioji Donatella - nenuilstanti jausmingumo karalienė, kurios modeliai užburia seksualumo ir modernumo jungtimi. Jos pavasario ir vasaros kolekcijoje pristatyti ir kiti intensyvių žalių atspalvių rūbai, marginti garsiuoju palmių šakelių raštu: blizgančios kokteilinės suknutės, lietpalčiai, šortai, klasikiniai kostiumai, figūrą pabrėžiančios džersio suknelės.

Svarbią dalį kolekcijoje užėmė žvilgsnius kaustančios spalvos. Žaliasis palmių raštas buvo transformuotas – pristatyta ir jo naujoji oranžinių bei raudonų saulėlydžio atspalvių versija.

 

D. Versace tęsė ir dar šį pavasarį išpopuliarėjusių neoninių spalvų paletę. Podiumu žengė manekenės, vilkinčios blizgius neoninio žalumo, oranžinius ir tarsi įelektrintos fuksijų spalvos lietpalčius, sukneles ir palaidines platintais pečiais. Neoninėmis spalvomis batikos technika buvo išmarginti džemperiai, prigludusios palaidinės, pėdkelnės ir rankinės.

 

Apie tai, kad kolekcija sumirgės tokiomis ryškiomis spalvomis madų šou pradžioje niekas nė nenutuokė, mat pirmieji 13 modelių buvo juodi, pagyvinti tik auksinių detalių akcentais. 

/

Mados namų VERSACE nuotraukos

Tags

susiję straipsniai

Rekomenduojame